Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet tenni, ha az ember...

Mit lehet tenni, ha az ember magányos és elégedetlen az életével? Ha minden abból indult ki, hogy túl ronda vagyok és emiatt lettem társaságkerülő, mert elegem lett a sok csúfolódásból meg abból, hogy a lányok emberszámba sem vesznek?

Figyelt kérdés
Én csak szeretnék boldog lenni, de hiába minden próbálkozásom, a lányok szerint ronda vagyok és sajnos fiú barátaim sincsenek csak haverjaim, ők is csak önzőek és magukkal foglalkoznak, de ha kapok egy jó női csöcsről képet, persze egyből kérik, hogy küldjem át, ilyen barátaim vannak lényegében. Igazából mindegy, hogy fiú vagy lány barát, de jó lenne leegalább egy igaz barát, párkapcsolatban én most egyáltalán nem gondolkozom, hiszen elégszer megkaptam már, hogy ronda vagyok és kopjak le, semmi önbizalmam már, nem hiszem, hogy lenne lány, akiek tetszhetnék. De jól van elfogadom, hát ez van, csak legalább lenne igaz barátom, akivel jókat beszélgetheténk, hülyülhetnék, akivel ott lennénk egymásnak támaszként.
2014. febr. 27. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! En sok fiunak segitetem mar ilyen problemakrol!

Ha erdekel veled is elbeszelgettek :)

2014. febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gábor1992 válasza:
nézz meg pár motivációs videót yt-on, azok instant használnak. igaz, egy hozzáállást nem olyan könnyű átalakítani, a tudattal lehet a tudatalattira is hatni, de ehhez koncentrálni kell és egy kis időbe telhet, az erődtől függően. Szerintem nincs olyan hogy túl ronda. A külső valóban valóban valóban nem lehet akadálya barátok, barátnő szerzésének. Aktivizáld azt amiben te vagy a legjobb és minden területen pozitív irányba lök. Ismertem egy lányt, aki hát kifejezetten csúnya és ez a lányoknál 10× fontosabb faktor mint fiuknál. Olyan kisugárzása volt hogy kb mindenkiben átalakíthatta az objektív kinézetét, vagyis megszépült. Folyton menő srácokkal volt körülvéve. Aki meg megítél csúnyaság miatt az felületes és menjen is csak Isten hírével nem igaz? Szóval először magadat fogadd el és szeresd és ez automatikusan bevonzza más emberek érdeklődését és szeretét.
2014. febr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kb. így vagyok vele. Annyira ronda vagyok, hogy az emberek még csak barátkozni sem akarnak velem, ezért örökre magányos maradok, pedig minden vágyam egy barátnő lenne.
2014. febr. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ronda vagyok még soha nem volt barátnőm de szerintem nem is lesz a külsőm miatt.. 17/F
2014. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!