Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom munkahelyén van egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom munkahelyén van egy nő, aki nyomult, de ő leszerelte, sőt egyenesen megutálta. Szeret, imád engem, én mégis a szemem előtt teszem tönkre a kapcs. -t a nő miatt, m félek tőle és a páromat bántom vele, h mikor enged a nőnek. Mi legyen?

Figyelt kérdés

ő hárított, mondta h nem érdekli,sőt ki nem állhatja. én ezt tudom, de mi lesz ha már nem így gondolja???? ettől félek,hogy nehogy megforduljon a véleménye és engedjen. miattam tette azt,h lerázta a csajt, mert szeret. de mi lesz ha idővel majd húz felé?? :/ bele őrülök..


27/N


2014. máj. 19. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Folytasd így tovább,és majd jól megutál téged.
2014. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom, h rosszat teszek,de félek..
2014. máj. 19. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a "legjobb" út ahhoz, hogy hozzá kergesd, hogy piszkálod olyannal, ami meg sem történt.

Ha akart volna tőle valamit, akkor nem mesélte volna el neked, hogy nyomult rá a nő, hanem szépen titokban ismerkedett volna vele.

Ennyi erőből bárki megtetszhet neki bármikor. Felesleges ezen aggódni, ha nincs rá semmi okod.

2014. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bízol a párodban, miért vagy még mellette? Azt ne mondd, hogy szereted...
2014. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tipikus. Egy olyan dologtól félsz, ami meg sem történt még,és lehet, hogy meg sem fog történni, de te a JÖVŐre kivetített félelmeid miatt b*szod tönkre a kapcsolatodat,ami MOST, a JELENben van. Szokták mondani,amitől félsz, azt megteremted magadnak. Tessék, folytasd csak a hülyeségedet, hátha a férjed beleun, és valóban megcsal - akkor lehet majd okkal hisztizni. Nem lenne egyszerűbb, ha abbahagynád az agyalást, és élveznéd a jelen pillanatot,amiben te és a párod jól megvagytok,és szeretitek egymást? Meg ha megcsalna sem tudnál mit tenni,ergo még mindig feleslegesen aggódsz... Ne legyél már ekkora barom.
2014. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igaz, igaz :/
2014. máj. 19. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Na látod. Tessék szépen megnyugodni. A párod volt olyan kedves veled, hogy közölte ezt a dolgot. Erre te meg nem bízol benne? :) Gondolod elmondta volna, ha meg akar csalni? Ebben az esetben 100%,hogy hallgatott volna róla. Szóval, még mindig azt mondom, hogy a jelen pillanatnak élj, ne rontsd el a dolgokat felesleges aggódással. :) Ha ezt teszed, minden rendben lesz, hidd el. Csak NYUGI!!
2014. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, megpróbálom! :)
2014. máj. 19. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!