Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti exnek írnátok születésnapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti exnek írnátok születésnapi illetve névnapis sms-t? (szöveg lent)

Figyelt kérdés
Ugyanis ő írt szülinapomra.Nem beszéltünk fél éve,félrelépett ,megtudtam elküldtem a bánatba,aztán ő írt de semmit nem reagáltam rá.Születésnapomra írt,hogy tudja hogy utálom ,de boldog születésnapot!Gondoltam visszairok egy köszönömöt.Viszont nemsokára születésnapja lesz,nem tudom hogy írjak -e.Az a legnagyobb baj,hogy én még mindig szeretem nemtudom ő hogy van vele,de ha szeretett volna,akkor nem lép félre.Vagy pasiknál,ha egy csaj teljesen rányomul akkor az enged neki és leszarja általában hogy van barátnője?Szerintem nem...Lényeg a lényeg szeretnék írni neki azért ,de valami olyan rövid sms-t ami ott van a toppon,hogy mégis kivánok neki születésnapjára,viszont gondolkoztassa el,Valakinek valami ötlet? Ilyenekre gondoltam mint pl: Szívből kívánom ,hogy legyen boldog a születésnapod..:) Segítsetek kérlek.Köszönöm!

2013. szept. 10. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én maximum facebookon irok akikkel jóban maradtam pénzt nem pazarolnék egyikre sem
2013. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Viberen írnék neki ha ez számít:-)Szóval egy petákba nem kerül nekem.
2013. szept. 10. 18:39
 3/12 kicca ***** válasza:
Sajnálom nagyon h ezt kell írjam, de szerintem fel fog zaklatni ha írsz neki (mindegy mit), ha ujra össze szeretnél vele jönni, akkor viszont írj bátran, itt is mindegy mit mert mert magát a gesztust fogja lecsapni mint a magas labdát ha ő is össze szeretne jönni veled.
2013. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazad van,teljes mértékben születésnapomkor is felzakaltott csak vele,nem lett tőle boldogabb születésnapom az is biztos.

Természetesen szeretnék vele lenni,nagyon hiányzik,de hálisten kemény vagyok és kőszívű és tudom hol a határ,egyszer már megcsalt képes lenne ugyanugy akármikor.Kérdés hogy mit írjak neki...:)

2013. szept. 10. 18:47
 5/12 kicca ***** válasza:
Igen, gondoltam :( Akkor viszont, ha tényleg szeretnél írni, akkor valami egyszerűt. "Nagyon Boldog Szulinapot :) " megtenné, ha tulspilazod félreérti. Sok kitartást kívánok!!!
2013. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi:)

hát ha kis gonoszságot vinnék vele akkor csak nem érti félre,csak nemtudom hogy gonoszkodjak:D vagy cssak annyit irnák h remélem boldog a születésnapod.:D egyszerűen nemtudom.:S

2013. szept. 10. 18:55
 7/12 kicca ***** válasza:

Fontos h ne alacsonyodj le a szintjére- bocsánat...

Sztem az egyszerű a nagyszerű amit meg inkább úgy fogjon fel, hogy milyen egy kedves lányt vesztettem el.

2013. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:-) Köszönöm szépen! Igazad van.:)
2013. szept. 10. 19:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Én meg hanyagolnám.


Egy megcsalást nem tesz jóvá egy szülinapi köszöntés (sőt, igazából más sem)!


Ha beszélni akar velem, keressen fel személyesen, ne üzengessen.

2013. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel megcsalt, ezért én biztos nem írnék neki... de ezt neked kell eldöntened.
2013. szept. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!