Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonyi ajándékra tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi ajándékra tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén a párommal egy elég nagy dolgot veszünk így Karácsony környékén és megbeszéltük, hogy ez lesz a közös ajándékunk egymásnak, magunknak.


Ugyanakkor szeretnék venni neki valami apróságot csak azért, hogy legyen valami meglepetés is.


Tudnátok erre ötletet adni?


Ilyen sütés, főzés, szexi fehérnemű nem játszik. Együtt élünk már régóta tehát semmi meglepi nem lenne az ilyenben.

Valami kézzel fogható dolgot szeretnék kis értékben, de megmondom őszintén idén ötletem sincs ilyenre.


Nem is feltétlenül kell hasznos dolognak lennie (egyébként mindig azt veszek neki), a lényeg tényleg csak annyi, hogy valami figyelmes, aranyos meglepetés legyen.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. dec. 5. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Közös fénykép bekereteztetve, aranyos plüss állat. Más ötletem sajnos nekem sincs.
2013. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hógömb amiben benne van egy közös kép.Fotós megcsinàlja.emlékszek nàlunk otthon nagy meglepetés volt,mert a tesómmal csinàltam. ::)))
2013. dec. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!