Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért divat ma ilyen fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért divat ma ilyen fiatalon párkapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés
Ma 11-12 évesen már sokan kapcsolatban vannak, ez miért van? Régebben 18 év alatt ritka volt mint a fehér holló. Ma meg már...
2014. máj. 19. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
csak kapcsolatnak nevezik
2014. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik ettől "nagyok"
2014. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Régen is volt bőven ilyen, csak akkor 1, nem kürtölték szét az interneten meg az iskolában 2, nem abból állt, hogy mindenki előtt mutogassuk, hogy járunk, hanem abból, hogy kézenfogva sétálunk délután a parkban, meg elmegyünk együtt fagyizni, aztán vége is lett, mert az emberek rájöttek, hogy még éretlenek egy párkapcsolatra.
2014. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szerintem nem divat,hanem hülyeség.

Érzelmileg még azt sem tudják mi a szerelem...

2014. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

" kapcsolat" mert Ők "nagyok", "érettebbek" kortársaiknál és tényleg szívből tudnak "szeretni".

Amúgy a média hatása és ma már általában korábban kezdenek tinisedni az emberkölykök. Hormonzavarosak 12 évesen azt nem tudják mit kezdjenek vele. Ráadásul 12 évesen feltétellel, de szexelhet egy gyerek!! Nekem ez az igazán szomorú.

2014. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ma 11-12 évesen már sokan kapcsolatban vannak, ez miért van?

- Nem igaz.


"Régebben 18 év alatt ritka volt mint a fehér holló."

- Nem igaz.


Problem?


Egyébként milyen régen? Amikor az internet elterjedt és jöttek a közösségi oldalak, akkor kezdett a párkapocslat kicsit köztémává lenni. Mert ott a kapcsolati állapot, és rengeteg emberről tudod, hogy mi van vele, pedig facebook nélkül azt se tudnád él-e. Nem tudom mennyire vagy fiatal én 19 leszek a nyáron. Ahogy észrevettem 17-18 az amikor a többségnek az első kapcsolata lesz. Korábban egy valakiknek volt. A "menőknek", a többi az átlagosok, akiknek a létezéséről alig tud valaki nem látszanak a fejben létrehozott kapcsolati statisztikában.

Szóval a hangos kisebbség miatt még nem kell temetni a generációt.

Amikor én voltam kb 12 akkor az járta, hogy a korosztályban mindenki emo meg Tokio Hotel rajongó, pedig ha 3 ember volt az egész suliban.

2014. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért divat ma ilyen fiatalon felnőni?
2014. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én 16 évesen kezdtem magam érettnek érezni ehhez.

22N

2014. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert divatot csinálnak belőle.

14 éves fejjel jöttem össze az első "pasimmal". Persze akkor én is marha szerelmesnek és érettnek gondoltam magam, holott az egész dolog nagyjából annyiból állt, hogy kézen fogva sétafikáltunk. Lényeg a lényeg, én úgy vélem, a mai, fiatal generáció szeretne minél hamarabb felnőtt lenni, s ez is egyfajta megnyilvánulása ennek.

2014. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!