Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyi évesen miért nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi évesen miért nem tudok összehozni egy normális párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Másfél éve nincs senkim, 25 éves lány vagyok. Neten nem ismerkedem és viszonylag kevés férfi ismerősöm van. Elvileg jól nézek ki (ez beképzeltnek tűnik, de kimondom) és kedves, mosolygós szoktam mindenkivel lenni, viszont nem vagyok valami nyitott és laza első beszélgetésekkor. Aki tetszik, azzal végképp nem.:S Ja és azt nézem, hogy a másikban valami megfogjon, nincs kimondott zsánerem.

Másoknak sokszor kb 16 évesen az ölébe hullik a szerelem, hiába zárkózottabbak/rosszabb jelleműek nálam. Engem meg elkerül.

Van még valaki így? Mi lehet a gond, amin javíthatnék?



2014. máj. 19. 18:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez már csak ilyen.
2014. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm, legalább tudom, mire számíthatok. Tehát nekem sem lesz barátnőm még 25 évesen sem.


20/F

2014. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
20F, az biztos, hogy ne várj az életkortól csodát, meg hogy majd változol. Neked kell mindent elérni. :)
2014. máj. 19. 18:32
 4/23 anonim ***** válasza:
És személyesen lenne kedved ismerkedni? Megbeszéljük, hol találkozunk, és addig nem is beszélünk.
2014. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
légy nyitott, bármelyik férfiban ott lehet a nagy ő de ha észre sem veszed akkor hiába próbál veled legalább szemkontaktust létesíteni, na meg a férfiak 98%kb nem mer odamenni egy vadidegen csajhoz hogy ismerkedjen, én csak 20 vagyok és fiú, ühm akarom mondani férfi :D és nekem sem jut ám sok a boldogságból... pedig lenne esélyem csak nincs táraságom akik bemutatnának egy egy ismerősének esetleg stb, szval csak abban reménykedem hogy a sors szele összefúj majd egy gyögyörű nővel akinek a személyisége is megragadó... csöpp-csöpp :D na ennyi hozzáfűzni valóm volt :)
2014. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Valami hiba ezek szerint benned is lehet. Az életviteleddel mondjuk, a viselkedéseddel a hozzáállásoddal.
2014. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen, ezért kérdezem, mert bennem van a hiba. De nem tudom mi, és min kéne változtatni. Kicsit már beleuntam. Nem mernek nálam kezdeményezni, ez tény. Csak neten.:) viszont ennek nem tudom mi az oka, nem tűnök ijesztőnek. (remélem:D)
2014. máj. 19. 18:43
 8/23 anonim válasza:

Benned is van egy passzivitás pl alapból kizársz máris egy ismerkedési lehetőséget. "Neten nem ismerkedem"


Igenis nagyon sokan találták meg a boldog kapcsolataikat neten

2014. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam h csak benned van a hiba, de benned IS van hiba.


De elutasítónak és/vagy lekezelőnek is tűnhetsz.

viszont az is lehet h bambán nézel, vagy búskomoran.

Vagy úgy öltözködsz mint a sátán.


Vagy lehet h csak sietsz mindenhol miindig és nem is nézel másokra csak úgy ahogy azt a 2. bekezdésemben is írtam.

Vagy csak rossz helyen keresgélsz.


De az is lehet h sehol sem keresgélsz csak várod a csodát.

2014. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

Nekem úgy tűnik hogy csak várod hogy a sült galamb a szádba repüljön...de nem teszel eleget a dologért. Illetve nem vagy valami nyitott, más nem annyira szokványos ismerkedési formák felé...


Mi az oka hogy neten nem ismerkedsz? Egyébként a mai világban ebben már semmi különleges nincsen....


Én pl interneten ismertem meg a férjemet, 24 voltam amikor összejöttünk, 25 amikor összeházasodtunk...nem zárkóztam el, csak mert internet...és nem sírok itt, hogy nincs pasim.... Ne is haragudj de gáz a hozzáállásod.


Lehet hogy jól nézel ki, de ez még messze nem elég ahhoz hogy egy pasi dugáson kívül valami komolyabbra is akarjon....

2014. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!