Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj lehet belőle, ha összeköltözünk?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél hónapja vagyunk együtt. Az érzelmek megvannak, de gyakran összekapunk ezen-azon...aztán mindig kibékülünk, mert mindketten komolyan gondoljuk egymással. Már most úgy érezzük, h mi ismerjük egymást leginkább, mert mindent elmondunk egymásnak. Ő mindenképp el szeretne költözni otthonról, albérletbe minél előbb. Felmerült lehetőségként, hogy össze is költözhetnénk. Én szeretném nagyon, mert legszívesebben mindig vele lennék, és vonz az önálló élet(családból való kirepülés) is. De kicsit félek, mi van ha nem működik a kapcsolatunk, mert mindketten elég határozottak és makacsak vagyunk. Szeretjük egymást, de képesek vagyunk apró dolgokon is nagyon összeveszni. Mit gondoltok, belevágjunk? Végülis legalább előbb kiderül, ha nem illünk össze, nem?

21/L


2014. máj. 19. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Másfél hónap után összeköltözni? Ettől már csak a gyerek vállalás volna rizikósabb, vagy én látom kissé furán? o.O
2014. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem is nagyon korai még, nagyban meghatároznak titeket az érzelmek, ilyenkor aztmondják nem lehet reálisan látni...

szerintem várjatok még ezzel, van akinek bejön, de én biztosan nem kapkodnám el

2014. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Mit veszíthetsz vele?

Ha működik akkor kiderül,meg ha nem az is.:D

Vagy jobban összehoz vagy elválnak útjaitok.

Most ha később költöznétek össze akkor sem biztos hogy együtt maradtok örökre,szóval szerintem vágj bele aztán megtudjátok.:)

2014. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Végül is kb mi is gyakorlatilag 1 hónap után már kb együtt éltünk. Én 24, a férjem 21 éves volt akkor. Kb 2 napra látogattam haza hetente:D olyankor a férjem is hazament. A többi időt együtt töltöttük.

Ennyit akkor is külön vannak az emberek munka miatt ha ténylegesen együtt élnek. 4 éve vagyunk együtt. Másfél év után házasodtunk. Az ég világon semmi gondunk nincs. A dologhoz viszont az is hozzá tartozik, hogy mi sose veszekszünk. Egyszerűen nincs min. Megbeszélünk mindent, és ennyi.:)

2014. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!