Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hajt minden 10-en éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hajt minden 10-en éves csaj a pénzre meg a kocsira? Vannak kivételek de nagyon kevés. Mit képzelnek magukról?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

NANANA!!! alljon meg a naszmenet...toke van a menyasszonynak:P

Azert nem eppen mindenki es keves az pl az en kornyezetemben az ilyen...vannak es azokrol meg is van a velemenyem. sot azokrol a pasikrol is megvan a velemenyem, akiknek az a fontos h legyen egy jo kocsija es egy cicababa csajuk...ezt valahol a pasik is elcseszik valahol sztem...Amugy meg altalaban zsak a foltjat megtalalja...tehat amilyen kocsis, penzes (bocs a kifejezesert) fa...szi pont olyan kicsi cicababa a csaj. Aki pedig abban gondolkozik h penze legyen a pasinak annak eleg baja van. ezek altalaban anyuc szoknyajan felnott kicsi libak...ennyi

akit bant amit irtam az magara ismert:P

Udv

2008. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Sok ingyenélő picsa van aki úgy képzeli el a jövőjét hogy majd hozzávágódik egy zsíros faszira mert az jóparti, aztán eltengődik mellette, csak ezek már az elején elbasszák mert nem látják be hogy tulajdonképpen ők is olyan használaticikké váltak mint pl a kocsi vagy a jakuzzi a kertben stb, megvették őket óccsó pénzért! Aztán ha rájuk un az illető kidobja mint egy kopott lábtörlőt mert kb az ilyen kategóriájú picsákat enyire lehet becsülni. Mondjuk a másik oldalról sem értettem a panaszáradatot sosem mert az elejétől tisztában voltak vele a legtöbben hogy a lóvé miat hajtottak rájuk és csak az tartja mellettük a cafkát, de siránkoznak hogy kiforgat a némber a pénzemből. Az ilyen meg vessen magára én már az elején éreztettem mindenkivel hogy itt önállóság van mellettem, ha kitalál valami programot a másik akkor valamennyi résszel be kell szálljon a költségbe, mint ahogy én is mindig magam pénzéből álltam a cechet. Persze az azért hozzátartozik hogy évfordulókon meg szülinapokon azért megadjuk a módját, mert az pótolhatatlan mikor látom mosolyogni a páromat, meg a nyakamba ugrik és megpuszil és örül! Szóval ami jár az jár de semmi túlzás, egy igazi egyéniség amúgy sem hagyná magát megvenni aki igen az már kurva, meg ugye fel kell vágni a többi ribanc előtt hogy némmá a pasim ma is bmw-vel hoz ám az iskoláig, meg hű de imponál mikor befizet egy európai körútra, mert odaadtam magam neki, na az ilyenektől felfordul a gyomrom!
2008. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell általánositani,kevés ilyen csaj van de azok nagyon nagyképúek és hülyék...
2008. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én környékemen, nem kevés csaj ilyen. Ha nem a csaj ilyen haszonálvező, akkor a szülei próbálnák egyengetni valami gazdag pasas felé. és meglepő módon, ismerek rendes, intelligens lányokat, akik ugyanugy a pénzre hajtanak:S
2008. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értettem az előző válaszadót... a tagadás nem a bűn jele? :P

Az hogy miért ilyenek a lányok(és ITT ne vegye magára akinek nem inge...) az sztem mezei evolúciós kérdés.

A dolog érdekes módon és persze csak közvetve az utódlásról és a megfelelő pár(egyed?) megtalálásáról szól.


Kezd azonban a kutatást magadban: te milyen lányt keresel? Szépet, nemdebár? Akkor jogosan pampognak a csúnya lányok is hiszen nekik is kell pár, ők ugyanúgy(talán sokkal jobban is) vágynak a szeretetre.

A szép lányt azért akarod mert tudat alatt azt reméled tőle hogy megfelelőbb génállomány adhat bele a lányzó a közös utódokba. A lányoknál ez a dolog abban jön a felszínre hogy a gazdag/kigyúrt/agresszív srác megfelelőbb partner az utódnemzéshez, életképesebb utód jöhet létre illetve jobb körülményeket tud nyújtani az utódneveléshez.


Persze tény, ez így elég erőltetett egy 14éves lány párválasztási szokásait magyarázni, főleg mert ha megkérdezed akkor persze hogy nem gyereket akar, sokkal inkább márkás cuccokban és sportkocsi anyósülésén virítani.

Ráadásul még 2 dolog mellett sem mehetünk el szó nélkül:

1. Ez egy általánosítás ebben a formában, szóval nem szükségszerűen igaz ez a lányok semmilyen csoportjára, kizárólag egyénként lehet bármilyen embert megítélni(már ha meg lehet egyáltalán).

2. Az ember nem állat(?)! Különbözünk az állatoktól mert nem csak az ösztöneink vezérelnek és tudunk különbséget tenni illetve hosszútávon gondolkodni.

Képesek vagyunk elvileg a hűségre és a tartós párkapcsolatra.


Végkövetkeztetés nincs. Amint találsz olyan lányt aki normális(sic!), ez a problémakör lényegében meg fog szűnni a számodra. Ámen!

2008. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kevés ilyen csaj van? Én nem ismerek olyat aki nem ilyen, csak aki még nem töltötte be a 13mat...
2008. júl. 29. 12:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biza a környezetedben van a hiba. Én pl 18 elszek nemsokára (naná h lány vok) és sose hajtottam a péntre. Bár az nem hátrány, hogyha a pasinak van annyi pénze, hogy el tudjunk menni ide-oda, de nem úgy, hogy ő fizetné az én dolgaimat is. Nem szeretek élősködni vagy függeni. Kocsi emg kit érdekel? Van tömegközlekedés, közben meg lehet beszélgetni, vagy akármi.
2008. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Mendus ***** válasza:
tehát akkor hány éves is vagy 7?
2008. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is a társaság - ahol forgolódsz - a "hibás" abban, hogy még nem találkoztál normális lányokkal...

Ugyanakkor felmerül a kérdés: hogyhogy csak ilyenekkel találkoztál eddig? :O

Az ember általában azt vonzza, ami rá hasonlít...

Lehet, ez most első hallásra sértőnek hangzik, de gondolkozz el!:

Neked mit jelent a "pénz"? Minden gondolatodat az tölti ki? Fontos, hogy drága ruhákat hordj? ... Stb.

Ha a válasz "igen", ne csodálkozz, hogy csak pénzéhes lányokkal találkozol!

Ha "nem", akkor próbálj meg változtatni a gondolkodásodon! Ha azt hiszed, minden lány pénzéhes, akkor természetszerűleg olyanokat kapsz majd, akik valóban azok.

Ha azonban el mered hinni, hogy ez nem igaz, és vannak normális lányok is, egyre több ilyen kerül majd a közeledbe.

Hidd el, hogy sok lányt egyáltalán nem érdekel, mennyit keresel! Én is lány vagyok, és az elmúlt 22 évben még egyetlen egy fiú se akadt, aki a pénztárcája miatt tetszett volna meg.

2008. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
...csak az úgy persze könnyebb hha kocsival furikázzák a seggüket,meg pénzelik őket..nekem nem kell ez,17 éves lány vagyok...én szerelmes vagyok a barátomba,egyikünk se pénzes...és tökéletes minden...
2008. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!