Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet így benne lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet így benne lenni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, 8 éve házas, 2 gyerekem van. A kapcsolatom évek óta nem működik, igazából inkább csak nyűg, mint öröm. 1 hónapja megismertem egy nálam 12 évvel idősebb férfit, szintén házas elég régóta, és két gyermeke van, nem túl nagyok. A házassága neki is rossz, nulla érzelemmel, veszekedésekkel, de a gyerekek miatt kitart, mert azt mondja, hogy nem tudná elviselni, hogy ne legyen velük mindennap.

Viszont közben egymásba szerettünk, mindketten tudjuk, hogy csak együtt vagyunk boldogok, titokban találkozgatunk heti 2-3x.

Az lenne a kérdésem, hogy meddig érdemes egy ilyen férfira várni? Érdemes egyáltalán? Nagyon szeretem, borzasztó nehéz lenne szakítani vele, rettentően hiányozna és szenvednék, ahogy ő is, ez biztos. De én nem tudok sokáig így élni, hogy egész nap ő jár a fejemben, de mégsem láthatom csak heti pár órát. Én lépnék, de nekem nyilván könnyebb, mert a gyerekeim velem maradnának, ő viszont emiatt nem akar, mert úgymond elveszítené őket. Jobb lenne még most az elején kiszállnom ebből, vagy érdemes várni? Mi zajlik le ilyenkor egy férfiban, ha tudja, hogy csak akkor lehet igazán boldog, ha feladja az eddigi életét, akkor megtenné, vagy inkább marad boldogtalan a gyerekek miatt?


2014. máj. 20. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog kiszállni, ne reménykedj.Bármit is trükközöl a nejével.
2014. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez csak rajta múlik. Boldogtalan gyerekekkel?

Vagy boldogan együtt.

Én biztos a boldogságot választanám.

A gyerekek akkor is fontosak maradnak neki!

Ez így helyes.

2014. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már meg is mondta, hogy nem fog elválni, akkor nem fog.

Neked az lenne a legjobb, ha minél előbb kiszállnál ebből a kapcsolatból, mert minél később teszed meg, annál fájdalmasabb lesz.

De ha úgy érzed, hogy még változhat a véleménye, akkor várjál.

2014. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy fog-e változni a véleménye. nem tudok rajta kiigazodni. sokszor elmondta már, és érzem is, hogy szeret, és volt már, hogy szóba került a jövő, és mondtam neki, hogy na 5 év múlva ha szembe jössz majd az utcán, nem is fogsz rám ismerni. Erre mondta, hogy miért, akkor már nem leszünk együtt? Mondom nem hiszem, mert a végtelenségig nem folytathatjuk ezt így, ebben a formában. Erre csak mosolygott, és közölte, hogy ki tudja mi lesz pár év múlva...ezért se tudom, hogy érdemes-e kivárnom, vagy ez csak időhúzás...
2014. máj. 20. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos azt kell mondjam hogy nem fog elszakadni, ugyanis neki ez egy tökéletes helyzet, otthon az asszony, aki mindent megcsinál, "együtt a család" és mellette van egy szeretője, akivel jó összejárni... nem fogja ezt a kényelmes posztot eldobni azért hogy utána ő legyen a szemét aki "elvált a feleségétől és otthagyta a gyerekeit egy másik miatt"... kifogások ezek csak, egy elvált családban is láthatná a gyerekeit, amikor akarja... ha meg a gyerekei is rosszul érzik magukat, akkor meg semmi nem indokolja hogy azzal a nővel maradjon (12 évesen én mondtam édesanyámnak, hogyha nem válik el akkor öcsémmel most látott minket utoljára, mert világgá megyünk )
2014. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!