Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimnak van egy fura szokása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak van egy fura szokása?

Figyelt kérdés
Éjjel álmában "rám mászik", de ekkor nincs tudatánál, majd miután valamennyire megtörtént a dolog, visszaalszik. Na most ezen a hétvégén egy haver barátnője nála fog aludni, és mivel egy ágya van, gondolom ott.. Egy kis piálás után valószínű, hogy vele is megfogja ezt tenni (majdnem mindennapos ez a dolog), mert nincs is tudatában, hogy nem én vagyok ott, és attól félek, hogy ezt a lány kihasználja és több is lesz a dologból.. ezt ti megcsalásnak vennétek?
2014. máj. 20. 11:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
igen
2014. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nálam már az kiverné a biztosítékot, hogy ha úgy vendégel meg egy lányt éjszakára, hogy egy ágyban alszanak... el nem tudom képzelni, hogy minek alszik ott egy lány, hogyha még csak nincs is hol aludnia...
2014. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
"...miután valamennyire megtörtént a dolog,..." Ezt hogyan lehet érteni? Beteszi vagy nem? (Olyan nincs, hogy kicsit ba-zik.) Ha a pasid tudja ezt a "fura" szokását és egyetlen ágyába meghiv egy másik csajt akkor az bizony félreba-zás. Ne szépitsük a dolgot. Azt a "félek, hogy ezt a lány kihasználja" szöveget meg hagyd. Nincs itt semmiféle kihasználás.
2014. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Alvajáróról már hallottam, de alvaszeretkezőről még nem. :-)


Én is megcsalásnak érezném, és feltételezném egy felnőtt férfiról, hogy ha tényleg igaz, amit írtál, akkor tudatosan elkerüli azokat a helyzeteket, amikor ez "véletlenül" megtörténhet egy éppen mellett heverő nőnemű lénnyel.

2014. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Miért alszik ott?
2014. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Be is b..szna ha a párommal valaki egy ágyban aludna. LOL!
2014. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

3-as, igen beteszi.. de aztán belaszik hirtelen.

Ő nem hiszi el, hogy ezt csinálja, hiába mondom neki állandóan, szerinte én álmodom vagy ilyesmi... Azért alszik ott, mert messze lakik, de már rég találkoztak, ezért átmegy... (már ez se tetszik nekem, de tudom, hogy eddig semmi nem történt közöttük, csak most félek, hogy mégis fog)

2014. máj. 20. 11:19
 8/25 anonim ***** válasza:

ez a legkevésbé életszerű fikció, melyet mostanában olvastam.


nincs előttem a kép, ne haragudj.. :)

2014. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Baszott egyszerű, menj el te is, így egyértelmű, hogy te melletted fog aludni, és nem a csajra mászik rá:)
2014. máj. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem tudok elmenni, mert el kell utaznom a hétvégére.
2014. máj. 20. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!