Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehet hülye kérdés, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet hülye kérdés, de a legtöbb férfi fel tudja emelni a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Erőlködés nélkül :D vagy mennyire nehéz? Jó, nem ilyen 100 kilós nőkre gondolok, de akár.. :D

2014. máj. 20. 13:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A 68 kilós páromat felemeltem, nem volt gond. Előtte viszont a 100 kilós lányt nem nagyon tudtam, bár ez szerintem érthető is.
2014. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
én 55 kiló vagyok, a barátom röhögve fel bír emelni 1 kézzel is :D
2014. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Már az első talinkkor felkapott és megpörgetett, az én súlyom a fele az övének.
2014. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat :D


Nem, nem azért írtam ki a kérdést, nem vagyok olyan helyzetben :D csak egyszerűen kíváncsi voltam

2014. máj. 20. 14:15
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogyan.

A saját tömegét átlagos férfi fel tudja emelni, főleg, ha felnyalábolja a lányt, vagy mondjuk a vállára teszi.

Egész más a helyzet, ha mondjuk a másik fél eszméletlen, és nem tud "segíteni".

Innen jönnek a problémák, aki "gond nélkül pörgeti" a barátnőjét, az próbálja meg a földről fekve felemelni őt úgy, hogy a lány teljesen elengedi magát, egyáltalán nem mozdul a kísérlet közben. Erősen meg fog mindenki izzadni :D

Sőt, lesz olyan, aki nem is fogja tudni felemelni így a barátnőjét, ha besz*rik, akkor sem :D

Vicces, nem is gondolná az ember mennyit számít, hogy a másiknak van izomtónusa, és akaratlanul is segíti azt, aki fel akarja emelni (kapaszkodik a nyakába, megfelelő ütemben elrugaszkodik, tartja a fejét-hátát-lábát, stb.)

2014. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Manapsàg lassan nehezebbek a nök a férfiaknàl...Engem fel tud emelni a pàrom:)59 kilo vagyok, ö pesig 110 körül!
2014. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Szergej55 ***** válasza:
120-ig bármi jöhet. :D
2014. dec. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Cafolnam ezt a nehezebb not nem birnak el dolgot. Tulsulyos vagyok, a parom 65 es 100kg korul vagyok es siman levesz akarhonnan, illetve fel is bir emelni, megtartani is bir. :)
2014. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Cáfolnám azt,ha valaki elengedi magát nem tudják felemelni. Én nehezebb vagyoka férjemnél, és ha ellenkezem kapalózom is fel tud emelni.
2014. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

64 kg vagyok kb.A haverom (nem a pasim de akkor is fiú)

Ő 50-60 kg között van.Simán felemel.Ma pl. Felvett a hátára és futott a folyosón oda vissza.Fel is emel simán.Amugy kb 1 fejjel vagyok nála magasabb.

Szerintem 50-50%. Súlytol és erőtől függ..

2017. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!