Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól nem korai kimondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól nem korai kimondani az érzéseinket?

Figyelt kérdés
Csak pár(3) hete ismerem, de magamat már régóta, így tudom, hogy ez nem fellángolás. Részéről is elég egyértelmű a dolog, viselkedését tekintve is, és volt már, hogy a mondat közepén állt meg, hogy ne mondja ki. Viszont ennyi idő után én még nem merem, és őszntén szólva, nem érzem, hogy itt lenne az ideje. Főleg, hogy ő már "nagy" (28 éves), én meg még elég "kicsi" (21 éves) vagyok. Szerintetek mennyi az az ismertségi idő, ami után már bátran ki lehet ezt mondani? Most függetlenül attól, hogy tényleg látszik mindkettőnkön a dolog...
2014. máj. 20. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nincs időhöz kötve, amikor ugy érzed, ez csak az érzéseidhez kötheted.
2014. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NE!!! Várj vele! Kb 1-2 hónap! Addig ne add ki magad! Hagyjad küzdeni egy kicsit! Jobban fog becsülni!

34F

2014. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne azért ne mondd, mert "nem akarod magad kiadni", hanem azért mert még nem vagy rá készen. Ezen nem kell gondolkozni. Amikor ki akarod mondani, tudni fogod. Ha ki akarod mondani, mondd ki nyugodtan. Pláne mivel egyértelmű, hogy ugyanígy érez.
2014. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs időhöz kötve. Mi a férjemmel a második randinkon szerelmet vallottunk egymásnak. Ő mondta ki először. Ennek már 4 éve. N/28
2014. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!