Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék egy barátot, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy barátot, szerintetek ez korai?

Figyelt kérdés

Csak néha ilyen érzéseim vannak, hogy de jó lenne, ha lenne egy fiúm. Lehet, hogy egy kicsit korai? Jó, tudom, manapság durvább dolgok is megesnek.

Ne írjátok, hogy inkább tanuljak, mert nincsenek problémáim a tanulással, szorgalommal.

Köszi.

15/L



2014. ápr. 12. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
végül is teljesen normális
2014. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem korai és ezt 17 életévemmel mondomxd nyugodtan nekem sem és szerintem jópár embernek nem ezzel van a baja hanem a heti havi pasiváltással és hogy a csaj arca drasztikusan megnő valamint egyre r..ancosabban viselkedik lenéző stb stb .. az ilyennel van a baj nem azza hogy 15 éves lány ként szeretnél valakit aki szint ugy szeret szerintem :)
2014. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem korai. Van aki már ilyenkor megtalálja az igazit, de ez nagyon ritka. De ti valószínüleg hamar szakítani fogtok, mert nem azért lesz a barátod, mert annyira szereted, hanem mert csak úgy akarsz egy barátot, és ő kicsit tetszik.
2014. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Normális, csak ne görcsölj rá, ne akarj mindenképpen "szerezni" egy barátot. Ne érd be akárkivel, várj, amíg olyan fiúval ismerkedsz meg, aki valóan szimpi neked.


Ezt saját tapasztalatból írom, mert 16 évesen én azért jöttem össze egy sráccal, mert a barátnőim már mind bepasiztak, és nekem is "kellett" valaki. Volt egy fiú, aki érdeklődött irántam, ezért "járni" kezdtünk, de nekem már a csókok is rosszul estek (nem vonzódtam hozzá egyszerűen), pár hét után vége is lett.


Szóval tényleg várd meg, míg lesz egy fiú, akivel igazán jól érzed magad! :) Persze 15 évesen még nem a "nagy Ő-t" kell keresni.

2014. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai, de ne vard egybol a herceget feher lovon es ebben a korban meg nagyon benne van a pakliban, hogy nem lesz hosszutavu a dolog.
2014. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nincs ezzel semmi baj csak ne legyen az hogy most rahajtassz valami fiura aki lehet hogy bele megy a dologba abba a remenybe hogy lefektethet.Vard meg mig valaki beled szeret az nem fog atvagni.
2014. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem korai!
2014. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!