Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem korai ez egyes kislányoknál?

Figyelt kérdés

Több kérdést olvastam ma, és elég fiatal lányok írtak akik már elég korán szeretnének parancsolni a barátjuknak!

Sőt elvárják hogy ők legyenek az elsők és ne az anyuka.

Az anyuka ne avatkozzon bele az ő kicsi életükbe, és ne merje megkérni a fiát semmire mert a kislány úgy gondolja.


2014. ápr. 9. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Itt csak nagy a szájuk. Már kivan fésülve a barbi haja...
2014. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
De, korai. Nincsenek normálisan nevelve, anyukájuk nem foglalkozik velük.
2014. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
A parancsolás semmilyen korban sem elfogadható viselkedés, ahogy egymás szüleinek ilyen mértékű nem elfogadása sem.
2014. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Hány éves kislányokról beszélünk? :)

Az szerintem sem jó, ha egy párkapcsolatban a pár nem hozhat önálló döntéseket, mert valamelyikük szülője vagy szülei még mindig irányítani akarja.

Ez persze felnőtt kapcsolatokra vonatkozik, nem tiniszerelmekre.

2014. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Feltételezem, hogy egy középkorú fiús anyós a kérdező.


Véleményt el lehet mondani, de az borítékolható, hogy mindent úgy csinálnak majd, ahogy nekik tetszik. Azért azt is lássuk be, hogy a fiús anyák 80%, míg a lányos anyák kb. 40%-a szeret a gyerek életébe beleszólni. Nem kell, hogy velem érts egyet, elég, ha megnyomod a pirosat..

2014. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Milyen kislányokról beszélsz? Gondolom nem gimisekről van szó hanem felnőtt emberekről.
2014. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
A kislányok innen tanulnak a válaszokból.
2014. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az éremnek mindig két oldala van!

Biztosan vannak olyan önző emberek, akik tényleg úgy gondolják, hogy csak ők, senki más, de azért általában véve, ez nem így néz ki, ahogy leírtad:

"Sőt elvárják hogy ők legyenek az elsők és ne az anyuka.

Az anyuka ne avatkozzon bele az ő kicsi életükbe, és ne merje megkérni a fiát semmire mert a kislány úgy gondolja."

1. Nem tudom az olvasott kérdések között kik voltak, akik házasságban, élettársi kapcsolatban éltek és hányan voltak, akik csak szimplán barátnők voltak. De! Ha valaki egy másik emberrel él, akkor igenis az az elsődleges családja (főleg ha már gyerek is van) és elsődlegesen a párjában beszél meg mindent.

2. Anyukának valóban nem szerencsés, ha beleavatkozik a fiatalok életébe. Tanácsot adhat, de nem parancsolhat és nem mondhatja meg, hogy "fiam ezt így csináljátok". Felnőtt emberek, még akkor is, ha kislánynak hívod.

3. Sok esetben a "kislánynak" akkor lesz tele a bucija, ha anyuka mindenben ugráltatja a fiát és akkor veri ki a hacacárét, nem az első alkalomkor, amikor anyuka meg meri kérni a gyerekét, hogy segítsen. Mint írtam, biztosan vannak olyanok, akik önzőek, de többnyire nem ez a jellemző. Sajnos sok anyuka is úgy gondolja, hogy kisajátíthatja a gyerekét még felnőtt korban is....

2014. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
* párjával beszél meg mindent.
2014. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tévedés! Nem vagyok fiús anya még ( előre láthatólag talán 3 év múlva fog születni gyermekem és az sem biztos hogy fiú lesz)

Viszont nekem is van párom, és bár nem vagyunk minta példa az anyósommal soha sem jut eszembe eltiltani! A kislányok azok 16-22 éves korig gondolom.

De nem azokat akik 22 évesen együtt élnek, ott beszélhetünk valós problémáról.

Nekem azokkal van a gondom ahol a fiú otthon lakik de a lányka elvárja hogy ő legyen az első, a fiú ne menjen az anyukával bevásárolni mert össze dŐl a világ hogyha nem lesznek együtt. BORZASZTÓ KORAINAK GONDOLOM EZT A FŐNÖK TÍPUST ÉS MEGALAPOZZÁK AZ ANYÓSSAL VALÓ ROSSZ KAPCSOLATOT!



Nem mindig az anyós a hibás higgyétek el, egyes kislányok köszönhetik maguknak.

2014. ápr. 9. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!