Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves lány vagyok. Két hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok. Két hete járok egy fiuval, aki jóval idősebb nálam. Szerintetek, hogyan tudjam meg, hogy biztosan szeret-e?

Figyelt kérdés
Igazából sokszor mondja, hogy szeret, de nem tudom, hogy komolyan gondolja-e. Mindig amikor találkozunk megcsókol és mondja, hogy szeretlek, de tényleg nem tudom eldönteni, hogy szeret vagy csak ki akar használni. Egyszer rákérdeztem. Azt mondta, hogy szeret nagyon..... a lényeg, hogy ki akarom deríteni, hogy mit érez irántam.

2014. máj. 12. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ő hány éves?
2014. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
21 :(
2014. máj. 12. 16:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha sokszor elmondja hogy szeret, már akkor hiányzol neki mikor elbúcsúztok, mindig szán rád időt, felvállal mások előtt akkor biztos lehetsz benne hogy szeret:)
2014. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem fekszel le vele még egy ideig...! Megnézzük hogyan reagál :)
2014. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezt csak az idő tudja eldönteni :)


Ha vállal nyilvánosan is a kapcsolatotokat, akkor szerintem komolyan gondolhatja.

2014. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sokszor mondja, hogy szeret. Az tuti, hogy felvállal mások előtt. :) Nem tudom sajnos, hogy mikor kezdek el hiányozni neki. És nem magyar úgyhogy ez okozhat némi problémát mert nem mindig értjük egymást. :) De amúgy nagyon szeretem és remélem, hogy ő is!
2014. máj. 12. 16:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Most őszintén, két hét után mit vársz? Én nem is mondtam két hét járás után még a páromnak, hogy szeretem...
2014. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen az az igazság, hogy még nem szeretnék lefeküdni vele. És ő már tett erre vonatkozó megjegyzéseket. Ez is egy oka annak, hogy nem tudom mit gondoljak.... :(
2014. máj. 12. 16:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Két hét alatt tett erre vonatkozó megjegyzéseket? Ne haragudj, de ez felejtős... én 19 éves vagyok, nyilván vannak szexuális igényeim, de két hét alatt eszembe se jutna senkivel se szexelni...
2014. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy te 17 éves korod előtt nem akarod elveszteni a szüzességed és nem is fogod (csak viccből), nézd meg hogy reagál és ha megérti akkor biztos hogy nem csak szexre kellesz neki:)
2014. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!