Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyat tudott meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyat tudott meg a barátnőm amit nem kellett volna. Itt csak räm kell h mérges legyen?

Figyelt kérdés
egy osztályba járunk a bnőmmel.kiránduláson voltunk és a legjobb barátjával(lány), hát volt ez az amiről nem kellett volna neki tudni.nem én kezdeményeztem a dolgot,de nem tudtam ellenállni.miután megtudta a barátnőm(nem tudom honnan) csakis rám volt kiakadva h hogy tehetek ilyet meg minden. a lánnyal akivel együtt voltam azon este,azzal meg ugyanúgy ment minden tovább mint eddig.tényleg csak rám kellene mèrgesnek lennie?vagy a legjobb barátja mesélte be neki h mondjuk èn nyomultam?
2014. máj. 20. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, igaza van. Te vagy kapcsolatban, neked kell hűségesnek lenni. Az hogy a barátnő mit csinál, magánügy. Persze csúnya dolog valakit elcsábítani, de ha téged el lehet csábítani, akkor te vagy a hibás, mert ha nem ő, akkor megtehette volna más is.
2014. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Abban igaza van, hogy kiakadt rád. Viszont azt nem tartom jogosnak, hogy csak téged hibáztat. Két ember kellett a dologhoz, ergo mindketten hibások vagytok. És tényleg igaza van az #1-nek is, hogy te voltál kapcsolatban. De ez nem azt jelenti, hogy a legjobb barátnő mentesül minden alól.
2014. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából mindkettőtöket nagy ívben. Én a helyében ezt tenném.
2014. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!