Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért nem tudott szólni előtte? és miután felhívtam miért kellett hazudnia?

Figyelt kérdés

egyszerűen képtelen vagyok fel fogni h a barátom átb@szott:'(((

ma találkoztunk volna,de még 5-10 perc után sem ért ide...erre felhívtam h most mi a f@sz van?mennyit késik,vagy h egyáltalán miért nincs is,vagy legalább méltatott volna arra h felhív vagy küld egy sms-t h még se jó neki a mai nap...erre el kezd hebegni-habogni h otthon segítenie kell meg h msn-re írt h neki nem jó:/ erre kérdezem h miért pont msn-re?????erre azt mondta h lemerült a telója...mondom ja persze és nincs a családjában egy olyan ember akinek telójáról tudott volna ide szólni:/:/

na mind1...

haza megyek.majd egyből kíváncsiságból megnézem h mit írt msn-re...

hihetetlen SEMMIT SEM írt:@:O:/

hogy lehet vki ilyen gerinctelen h nem elég h nem jön el,nem is szól h neki nem jó,és ráadásul hazudik is??!:/:((:@

a telóban is egész végig hebegett-habogott:S:S alig volt pár értelmes mondata...pedig eddig mondta h szeret,nem tudom h mi történt..

most mi a f@szt csináljak????

egyszerűen megörülök h egy újabb "pasi" átb@szott,bár az ilyet pasinak se nevezném,hanem csak gerinctelen féregnek


2010. dec. 3. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy csak elfelejtette. Persze, mindennek van határa, de szerintem most hisztizel és nagyon túlreagálod.
2010. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Háát szivi elég egy balf@szt fogtál ki...
2010. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Egy ekkora p*csával én se szívesen találkoznék... -.-
2010. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de ez már nem az első eset volt...

megnézném h te h viseled h minden ellenkező nemű csak átver rendszeresen....

2010. dec. 3. 16:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha velük is így beszélsz akkor meg tudom őket érteni...
2010. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ne a legmenőbbek meg az alfahímek érdekeljenek, és akkor lesz egy rendes, jófej, okos, szép barátod..
2010. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha ok nélkül cseszik át, akkor nem hiszem hogy a kérdezőtk éne bántani, ha meg nem jön be a pasiknak, akkor mondják meg neki, ne használják ki,

szal a pasijai voltak gerinctelen bunkók, és kaik a pasi pártját fogják, azok is ugyanolyan ostoba gerinctelenek, egyáltalán nem reagálja túl, nem ezt érdemli, nem tudom nektek hogy esne, hogy akivel jól éreztétek magatokat, akihez kedvesek ovltatok, egyik napról am ásikra utolsó pillanatban lemondm indent, de személytelenül, zavartan, mikor ti már annyira vártátok azt a napot, és még hazudnak is nektek, totál abban ah itben lennétek, hogy megcsalnak titeket, vagy csak le vagytok ejtve

akkor előtte nap mért kellett azt mondania h szereti pl?

vagy mért nem mondja a szemébe? Még ahoz is gyáva h sms ben megírja mondjuk két órával előtte?

az ilyeneknek nem való párkapcsolat, sőt akinek ez túlreagálás az sosem volt még szerelmes. Ez eléggé bántó.

2010. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak nagyon köszönöm.örülök h vki megérti az én helyzetemet is:S
2010. dec. 3. 17:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Nehogy hallgass arra az abszurd baromságra, hogy te reagálod túl...-.-

Még túlreagálod..inkább nagyon is türelmes vagy. Én úgy kiosztottam volna, elmondtam voltam minden sz*rnak, hogy egy hétig nem lett volna kedve tükörbe nézni. Egy idegent jobban kéne tisztelnie, nem még a barátnőjét, pff...És még te telefonálj utána.

Ez egy f*szkalap, már bocs. Ha annyira tökös akkor legyen vér a pucájában és árulja el hogy ő már nem méltóztatik találkozgatni...szánalmas és gyerekes, hogy valaki így kezeli a párkapcsolatát.-.-

Velem is eljátszották már ezt. Figyi örülj hogy megszabadultál tőle...csak rosszul jártál volna ha egy ilyen emberrel maradsz.

És lesz majd jobb hidd el!! Vannak még nagyon korrekt, normális pasik!!!

19/L

2010. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszod
2010. dec. 3. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!