Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Borzasztó ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Borzasztó ez a helyzet!

Figyelt kérdés
A volt párommal már 2 éve nem vagyok együtt. Nem is beszéltünk azóta és találkozni is csak 1szer találkoztunk. Neki most fél éve lett új barátnője. Nem rég elkezdtünk beszélgetni eleinte teljesen barátilag hogy s mint mi újság stb. De sajnos találkoztunk és elég romantikusra sikerült. Nem volt szex. De csók igen, és sokszor átölelt, nosztalgiáztunk. Őt is felkavarta és engem is ez a találkozás. Sokat beszélünk azóta is, bár inkább hanyagoljuk a témát. Próbálunk semlegesek maradni. Neki jól működik a kapcsolata viszont azt mondta engem szeret igazán, de jól megvan azzal a lánnyal. Annyira fáj amikor nem hívhatom mert vele van. Én nem akartam ezt az egészet, most meg a fejem búbjáig benne vagyok. Mit tegyek? Ti mit tennétek? Szeretem és a legszívesebben harcolnék érte.
2014. máj. 20. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Függ attól is, h anno miért szakítottatok. Ha leírnád többet tudnák mondani.
2014. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2014. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

akkor harcolj érte!

Ha szerencséd van a olyan kis muja barátnője van akkor nem lesz gond:))

2014. máj. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Külföldön kapott munkát, sokat veszekedtünk, ebből kifolyólag főleg. Szóval nem bírtuk már és lényegében ezért. De most már újra Magyarországon dolgozik, és marad is.
2014. máj. 20. 23:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez már nem kérdés, mindenképpen beszélned kellene vele erről, de szex szerintem ne legyen míg össze nem jösztök. Mert ha részéről csak játszadozás, akkor szar érzés lesz utána neked, hogy csak kihasznált. Szerintem beszéld meg vele, hogy találkozzatok és konkrétan kérdezz rá, hogy annak tükrében amiket mondott, nem próbáhatnátok meg újra együtt. Kérdezd meg tőle, hogy neki valóban elég ellenni valakivel, vagy jobb lenni szerelemből élni valakivel.
2014. máj. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem neki mindkettőre szükség van. Az a lány biztosítja számára a nyugalmat, a biztonságot. Én pedig az érzelmet.
2014. máj. 21. 00:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Hagyd őt, ne legyél kígyó, hogy elvedd a párjától. Jobbat érdemel nálad.
2014. máj. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak a töltött káposzta jó felmelegítve. Ami volt, elmúlt.

Egyszer már szétmentettek. Előbb-utóbb szétmentek majd más miatt. Csak utána már beszélni se fogtok többet.

2014. máj. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
baromi jól működhet a kapcsolata, ha téged szeret... Meg vagytok bolondulva, vagy mi van?
2014. máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy értve működik jól hogy elvannak mint a befőtt. Érzelmei nem nagyon vannak. Mivel engem keres amikor csak teheti. És titkolja a csaj előtt a találkáinkat.
2014. máj. 21. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!