Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után vagyok 1...

Körülmetélés után vagyok 1 nappal, a helyzet borzasztó. Mikor fog javulni?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkület miatt teljesen körülmetéltek tegnap. Hozzájön még a helyzethez,hogy 1évet elkéstem a műtéttel és a fitymám alatt már egy szép nagy gyulladás volt. Elsősorban azok válaszát várom akiknek szintén be volt gyulladva. Mikor fog elmúlni az érzékenység?
2014. ápr. 23. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
részvétem ... pár napig kínlódni fogsz vele
2014. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

nem soká el fog múlni, max egy 2 hét de am én is körül vagyok metélve. ha van kérdésed írj

16/f

2014. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És nektek be volt gyulladva? Mert ez egy elég fontos része a helyzetnek. Apámat is műtötték ezzel,de neki se a műtét se utána nem fájt már 2nappal. Tehát maga a gyulladás része a vészes.
2014. ápr. 23. 17:13
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagyok körülmetélve,de átérzem milyen fájdalmaid lehetnek .Nagyon örülök annak,hogy őszintén lemerted írni a műtét utáni állapotodat.Annak még jobban hogy a kérdésben vastagon és nagy betűkkel van .Mindig felháborodom azokon a válaszokon,vagy válasz írókon,akik a szűkületes fiúknak azt írják,pár perces műtét,egy kis

"NYISSZ" ről van csak szó .A műtét valóban fájdalmatlan,és még csak nem is kellemetlen,ha altatásban történik .Az érzéstelenítők hatása is megszűnik egyszer,és jönnek a fájdalmas percek,órák ,napok .

A fiuk,férfiak jól tudják ,vannak az éjszakai kivédhetetlen merevedések is .Húzódnak a varratok,a makk érzékenységéről meg ne is beszéljek .Egy előzőleg gyulladt

testrész meg különösen fájdalmas tud lenni .

Egy frissen műtött sebnél nagyon fontos ,hogy ne kapjon fertőzést .Naponta kell Betadine fertőtlenítő oldattal fertőtleníteni.Amíg a seb be nem szárad,jobb ha steril kötés van rajt.Ha a sebbe ragadna,kamilla teában áztasd ki

különben is nap 3x 10 percet kell is áztatni.Ez is csökkenti a seb gyulladt állapotát .Ha már elviseled a gatyát,laza boxert ajánlanám .Naponta másikat ,így elkerülöd a vissza fertőzést .Most tényleg illik pisilés előtt is kezet mosni,hogy a kezeddel sem vigyél rá .fertőzést.A fiuktól tudom az első 10 nap a legrosszabb .

ha megfogadod tanácsaim,gyorsan fog gyógyulni .Zuhany alatt nyugodtan fürödhetsz,a ráfolyó víz nem fog ártani.

Az érzékenység elmúlására itt nem térnék ki,priviben írok ha érdekel jobban .

Most jobbulást,és mielőbbi gyógyulást kívánok ! D

2014. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én csak arra emlékszek ( elég kicsi voltam amikor csinálták) hogy 1 hétig volt szar, utána amikor tisztogatni kellett, magamnak kiszedtem a varratot így nem kellett visszamenni XD

Azaz vissza mentünk, ránézett a doki és ennyi volt


2. voltam :D

2014. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Nekem hasonlo helyzet volt annak idejen.

Sok ev telt el, de igazabol soha nem szoktam meg az uj helyzetet. De azert fajdalom nem jellemzo, csak a mutet utan par hetig.

2014. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

első 2-3 nap ami tényleg .zar, de fájdcsillapítókkal, gyulladáscsökkentőkkel azért lehet enyhíteni. neked nem adott semmit a doki főleg a gyulladás miatt? viszont fokozatosan enyhül, és 7-8 nap után már csak a kis érzékenység marad, azt meg kell szokni, max 1 hónap és az is átlagos érzés lesz. ezen át kell esni, aztán cserébe kapsz egy teljesen új életet ... na mert neked aztán egyáltalán nem indokolatlanul csinálták meg, ahogy sokan szeretik nyomni a szöveget hogy minek meg mekkora barbárság, de arról elfeledkeznek, hogy esetleg

1, eü-okai vannak

2, na meg létezik az igényesség is a világon, de tudom, nem mindenkinek ismerős ez a dolog


úgyh hidd el, csak hálás leszel, amiért ezen átestél még pont időben, a csajok meg általában komálják, sokkal tovább bírod

2014. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
és mennyire metéltek egyébként és milyen módszerrel?
2014. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Egeszsegeugyi oka ritkan van annak, hogy az egesz fitymat levagjak, ezert civilizalt emberek nem is csinaljak, mert funkcioja van annak is, ahogy a tobbi testreszunknek is, ami nem viccbol nott oda.


Az igenyesseg meg.... huha.... itt komoly zavarok vannak a fejben, ha egy testresz eltavolitasa kapcsan az "igenyesseg" jon elo. Kicsit ijeszto, de a tobbseg azert tudja, hogy ez igen nagy szamarsag.

2014. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
pont hogy a legcivilizáltabbak csinálják, mert felismerték már réges rég a rengeteg előnyét, ami igenis egy civilizált emberhez tartozik ..... USA-ban rutinszerűen nyisszantják kérdés nélkül pl a fiúgyerekeknek, mert annyira egyértelmű, és az a helyzet, hogy tényleg nem is látsz metéletlen amerikait túl gyakran. és hát Ny-E-ban is terjed, a mai tizen-huszonpáréveseknél nagyon nagy %-ban megvan, a túlnyomó többség metélt ott is. (még ha az ellenpropaganda nyomja is az ellenkezőjét)
2014. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!