Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a pasitokkal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a pasitokkal, ha folyton csak a kínlódás megy közöttetek?

Figyelt kérdés
Állandóan felbosszant, én is őt, mindig csak veszekszünk...Nagyon fárasztó már, viszont szeretem...De így sem jó, mert boldogtalan vagyok...Mit tegyek szerintetek? Már megbeszéltük sokszor, de nem változtak meg a dolgok...Ráadásul nagyon bunkón viselkedik velem sokszor...
2014. máj. 21. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyni kell a fenébe..
2014. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen minél elöbb. kétszer voltam ilyen kapcsolatban, akkor ég fiatalon igy hónapokig huztam, most felnött fejjel láto hogy felesleges volt, késöbb már nem huztam ennyi ideig.
2014. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, szakítani kell. Nekem erre ment rá a kapcsolatom. Ezerszer megfordult a fejemben, hogy szakítsak, de nem tettem, mert szerettem. Végül ő tette meg. De jobb így, ami nem megy, nem kell erőltetni. :)
2014. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!