Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres az exem?

Figyelt kérdés
2 év után szakított velem mert nem érzi már azt a lángot mint a szerelem kezdetén. Elmondása szerint fontos vagyok neki,imád és az élete része vagyok. Több mint egy hete szakítottunk. Írtam neki egy sms-t azzala szöveggel, hogy hiányzik. Semmi válasz, Facebookról levettem mindent.. ő is mindent, kivéve a közös képeket, ahol van puszilkodós is. Posztolgatnak fel rólam képeket amikor elvagyunk, semmi olyan jellegű, mindössze jól érzem magam, mosolygók és nem szerelmesnyálas hülye idézetekkel bombázom a népet. Fent van mindig és nem keres, nem ír, nem válaszolt. Mit tehetnék azon kívűl, hogy semmit sem tudok, illetve miért teszi ezt? Van esély arra még hogy keresni fog?
2014. máj. 21. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
A szakítás pont azért szakítás, mert nem keressük az exet. Nem működött vége ennyi volt.
2014. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért mondta h az életed része, mert megakar nyugtatni. De nem fog keresni, ha egyszer vége lett minek keresne? Ha keresni is fog, az akkor sem most lesz, majd csak akkor ha leülepedik a dolog...
2014. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mit jelent, ez hogy leülepedik a dolog? És akkor miért nem veszi le a közös boldogságban eltöltött képeinket?
2014. máj. 21. 14:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon,ne legyél fatökű.
2014. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nő vagyok aki össze van zavarodva. Biztosan nem fogom telefonon felhívni amikor sms-t is írtam neki és nem válaszolt rá. Meg ha fel is hívnám ami szánalmas lenne szerintem, akkor is mit mondanék? Mit mondhatnék?
2014. máj. 21. 14:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne keres, a leülepedés mindössze annyit jelent hogy neki is meg kell emésztenie hogy vége. Tök mind1 hogy már nem úgy érez, az együtt eltöltött 2 évet neki is meg kell "siratnia". Azért nem veszi le a képeket, mert igen boldogok voltatok. Attól hogy ő szakított, még neki is fáj hogy vége.
2014. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert igazából már lesz.r, csak hagyott vmi szálat aminek a mentén visszajöhet ha az új csaj nemgyerebe mégse. Majd elsírja, hogy "veledvoltamalegboldogabbmégafaccsérólsemszedtemleaképeket", lesz békülősdugás, aztán megint lép.
2014. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na ezért gyűlölöm a férfiakat! Főleg ezt az érzést amikor tehetetlen vagy, mindent megtettél a másikért és ő csak kihasznált. Amúgy szerintetek mondjam neki hogy vegye le a képeket, vagy tényleg annyira szarjam le hogy ne is írjak neki semmivel kapcsolatban sem. ?! Amúgy, ha egy férfit, aki szakított mert nincsen láng, látta, hogy könnyeztem és hallotta ahogy sírtam a szakítás miatt, és látja hogy én már továbbléptem, az sérti az önérzetét? Tudom ez gyerekes, de annyi mindent adtam ebbe a kapcsolatba, hogy azt akarom hogy könyörögjön értem, és az életbe egyszer én bánthassam meg ! Vélemény?ötletek?
2014. máj. 21. 14:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, ha ezt visszakapja nem tőled fogja. Nem ér annyit. ne írj neki, ne akard bosszantani, mert ezzel csak magadat röhögteted ki. Fogadd el hogy vége, és éld az életed. Tudom hogy nagyon fáj, és rossz. átéltem már párszor, de ne süllyedj le arra szintre!
2014. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben van. Köszönöm szépen a válaszokat, higyjétek el sokat segítettetek most nekem ! :) Próbálom elfoglalni magam, új emberekkel megismerkedni és újabb célokat keresni/találni az életben ! :)
2014. máj. 21. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!