Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bénázom el?!

Figyelt kérdés

Tetszik nagyon egy srác, talán én sem vagyok neki teljesen közömbös. Évek óta ismerjük egymást, időnként beszélgetünk, ha összefutunk. Egy ideje úgy érzem, ez már nem csak haverság a részemről, hanem annál több, komolyabb. De az a probléma, hogy amióta ez az érzés fellobbant bennem, nagyon zavarban vagyok előtte, és nagyon bénán viselkedem! Ritkán találkozunk, olyankor mindig kedvesen, oldottan beszélget velem, én meg alig tudok megszólalni, akkor is hülyeséget mondok, idiótán viselkedem. Arra gondolok, hogy ő biztos csak haverként tekint rám, és nem vagyok elég szép, elég vonzó, elég jó neki, ettől nagyon zavarba jövök és természetellenesen viselkedem. Ma is találkoztunk, nagyon kedves, mosolygós, közvetlen volt, én pedig alig vakkantottam két szót, azt is csak rezignáltan, mosoly nélkül, közömbösen. Holott amikor rá gondolok, mindig nagyon megmelegszik a szívem, alig várom, hogy újra és újra összefussunk, számtalanszor elképzeltem már, milyen nagyon kedves tudnék (ha tényleg képes lennék rá) lenni vele, kacérkodnék, cicáznék, flörtölnék, bújnék, duruzsolnék.... mert megérdemelné, egy nagyon édes pasi! Aztán, ha tényleg találkozunk, teljesen leblokkolok, és úgy nézek ki, mint aki tejesen közömbös, és alig várja, hogy szabaduljon a beszélgetésből.

Mi a csodát csináljak, hogy ne szúrjam el folyton?! Így akkor is kiábrándul belőlem, ha esetleg tetszenék neki egy hajszálnyira.


2014. máj. 21. 19:02
 1/1 Grim13 ***** válasza:
Ezzel szerintem nagyon el lehet üldözni egy pasit aki nem biztos abban hogy mit tegyen vagy szeret a jelekből olvasni. Tedd azt amit kéne, mert tisztában vagy vele csak mintha azért nem tennéd mert félsz hogy nem viszonozza. Gondolom ha elhívna randizni ez megváltozna de ö is fél vagy ugye a jeleket érti félre. Esetleg te is elhívhatod valahova! Bowlingozni pl.
2014. máj. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!