Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, egy nagy szerelmi csalódás után mennyi idő kell nektek, hogy összeszedjétek magatokat és egy új kapcsolatra nyitottak legyetek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem még 2 év után sem megy.
2014. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem ugy 1-2 hónap, de ez sok mindentől függ
2014. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noydra ***** válasza:
33%

Szinte az összes barátom, haverom ilyen, ők már nem is keresnek. Szarnak bele a komoly kapcsolatokba. Inkább csak kúrnak a minden nő k.u.rva elmélettel a fejükben.

A történetüket ismerve pedig meg is értem őket általában.

2014. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nekem egy éve lett vége és még mindig nem igazán hevertem ki. Nem tudnék megbízni senkiben sem.
2014. máj. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most lett vége egy komoly kapcsolatnak (vagy csak azt hittem h komoly).Sztem jövőhét végére rendbe jövök.Szerencsére elég gyorsan felejtek így ha nem is gyógyultam ki nem foglalkozok vele.

Pár hét sztem.

2014. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
32%

A legutóbbi után szerintem soha többet nem leszek nyitott komoly kapcsolatra,egyetlen egy okból.

Ráuntam az egészre és az eddigi összes nő,csak teher volt számomra.

2014. máj. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a legelsőt egy évig tartott, plátói szerelem volt.

A másodikból lassan sikerült, majd amikor párja lett, 1 hónap alatt felgyorsult a dolog. De majdnem 1 évig húztuk, vele sem jött össze semmi.

A 3.-nál, félév után már talán nincs meg az a tűz, de akkoris titkon várom a napot, hátha mégis sikerül...

2014. máj. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1-2 hónap. Új kapcsolat nem kéne, rájöttem, hogy jobb így egyedül, nem látom értelmét a kapcsoltoknak
2014. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

23 évesen kijelentettem,hogy soha többet kapcsolat. Azóta eltelt 3 év, nem is volt senkim.


Nem hiszem, hogy változni fog.


26F

2014. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3


Ritka parasztok a haverjaid már nem azért... Miért kell általánosítani? Csak mert pár csaj átverte őket? Attól még nem mind olyan...


Egyébként komolytalan kapcsolat 3 nap. Fél évnél hosszabb kapcsolat kb 1 hónap kiheverni.

2014. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!