Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érzek ha a szerelem igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek ha a szerelem igazi?

Figyelt kérdés
Igaz szerelem érzései:

#szerelem #csalódás #boldogság #érzelem #igaz szerelm #felülmúlhatalan #felülmúlhatalan érzés
2014. máj. 19. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Definiálhatatlan! Mert mindenkinél más!
2014. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
F.inganod kell. Egyébként nem , nem ezt:D Hát azt, hogy az illető létezésének a gondolata is mosolyt csal az arcodra.:) Valami melegséget.
2014. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretsz valakit,azt érezni fogod.Tehet bármit,lehet bármilyen messze tőled,neked hiányozni fog,és nem fogsz tudni másra gondolni,csak rá.
2014. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

-Jobban szeretem őt mint saját magamat. És ezt nem csak úgy mondom, visszagondolva tényleg igaz.. Sokszor "feláldozom" magam azért, h neki legyen jó.

-Ha neki fáj valami az nekem is fáj.

-Egész nap vele lennék, soha nem érzem azt, h meguntam mára...

-Ha el kell válnunk nagyon nehéz és utána nagyon hiányzik. -Amikor tudom, h találkozni fogunk alig várom és rohadt boldog vagyok.

2014. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más.

Engem például megbénított a közelsége.Amikor csak megláttam egyből hevesebben vert a szívem,a lábam remegett,alig bírtam megszólalni amikor ott volt.

tulajdonképpen az a tudat hogy létezik boldoggá tett.

Mindig csak rá gondoltam,de sajnos a szerelem véget ért.

és én csak arra gondoltam hogy "Mi lett a szerelemmel ami úgy tűnt hogy örökké fog tartani?"

aztán rájöttem hogy "már az örökké sem tart örökké"

2014. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engem is boldoggá tesz a létezése, ha róla hallok már mosolygok, ha vele beszélek zavarba vagyok, ha ő szomorú én is az leszek, ám sajnos ő tudmást sem vesz rólam pedig tudja, hogy odavagyok érte.
2014. máj. 19. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Igen sajnos már ő se vesz rólam tudomást.

De én titkon még mindig szeretem még ha nem is lehet az enyém.Örülök hogy létezik és hogy boldog még ha nem is velem.

2014. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én teóriám:

Akkor szerelmes az ember ha VISZONOZVA van. Amíg nincs addig az ember csak odavan valakiért, szereti vagy a megszállottja. Igen, sokat gondol rá és elmosolyodik a puszta gondolatától tehát szereti, de a szerelem egy viszonzott dolog ami 2 ember között valósulhat csak meg.

De ez csak az én látásmódom... :)

2014. máj. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!