Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a kiszemelt csajnak más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemelt csajnak más tetszik, és ezt ti (folyt. )?

Figyelt kérdés

tudjátok, akkor hogyan viselkedtek?


Próbáljátok jelezni neki, hogy tetszik nektek?

Vagy inkább nem, és próbáltok barátként közelebb kerülni hozzá.


Ha igen, hogyan? Mit csináltok, hogyan beszélgettek vele ilyen esetben?



2014. máj. 22. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szerinted más férfi tetszik neki te közeledhetsz felé, még nem vannak együtt.
2014. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova ahol tudtok nyugodtan beszélgetni, sok csaj már unja, hogy a fiúk a flörtig jutnak el :/
2014. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
simán lehet esélyed csak cselekedned kell, be kell bizonyítanod hogy te jobb vagy a másiknál, vonzóbb , magabiztosabb, jobb humorú és máris tied a csaj ha ügyes vagy :)
2014. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok a csaj. Az a helyzet, hogy rövid ideje barátok vagyunk, így beszéltünk ilyen témákról is, ő is.

Viszont egy ideje elkezdett nekem tetszeni. És kezdek tanácstalan lenni.

2014. máj. 22. 09:27
 5/9 A kérdező kommentje:
2. Egyetértek veled.
2014. máj. 22. 09:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj szóval te lezbikus vagy? :D
2014. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem xD csak azért tettem fordítva fel a kérdést, mert nem nagyon jön ilyenekre válasz. És érdekel, hogy ilyen esetben a pasik mit tesznek.
2014. máj. 22. 13:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaaaa értem XD akkor oké, már megijedtem XD
2014. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a kiszemelt csajnak más tetszik, akkor ízlésficama van.
2014. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!