Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szólítsam meg a kiszeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg a kiszemelt fiút?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik. Gimiben eggyel fölöttem jár. Majdnem minden nap látom. Nem köszönünk egymásnak, se semmi...Nagyon,nagyon tetszik, de nem tudom mit tegyek.

Előre is köszi a segítségeket, és csak értelmes válaszokat.:)



2012. dec. 29. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
probálj meg szemezni vele ha belemegy akk nyert ugy ha nem akk is probálkozhatsz még...sztem nem fog lenézni még ha nem is kellesz neki...rengeteg fiu van a világon:)sok sikert
2012. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
próbáltam már, de csak futópillanatok vannak... egyszer ment egy haverjával és leszólította az o.társam. én folyamatosan a fiút néztem, néha elkaptam a pillantásom, de lehet észre se vett:(( volt már, hogy mosolyogtam, de nem vette észre:(
2012. dec. 29. 22:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán, ha köszönnél neki egyszer, csak egyetlen egyszer legalább, és közben mélyen a szemébe is nézel esetleg...
2012. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
próbáld meg valami buliban. tudd meg hova megy és esetleg ott odamehetsz hozzá:)
2012. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az jó ötlet..tényleg csak ráköszönsz spontán és szia,közben szépen nézel és CSÁ. ha tetszel neki akkor nyertügyed van
2012. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi:) Mondták már hogy köszönjek, de nem merem... sosincs egyedül és akkor félek hogy a kinevet esetleg:(

buliba nem jár se ő, se én... :)

2012. dec. 30. 12:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem fog kinevetni, nyugodj meg. :)
2013. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólókkal,szerintem is köszönj...

egyenes háttal lépkedj el előtte és köszönj oda egy Helló-val...illetve a szemezés is jó ötlet..ha esetleg észreveszed,hogy néz,akkor pedig mosolyogj rá :) sok szerencsét!

2013. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Múltkor már sétáltam előtte egyik oszt.társammal egy folyosón. Kihúztam magam (mint általában) és szépen sétálva, vidáman, nevetve mentem előtte egy jó 15 métert... Remélem észre vett! Na majd holnaptól suli, és próbálkozok! Köszönöm a sok biztatást, erőt adtatok!:)
2013. jan. 2. 20:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem összejött! ^^ Kitartás!:)
2013. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!