Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szép nőket tényleg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nőket tényleg az vonzza, ha egy férfi figyelmen kívül hagyja őket a szépségük miatt?

Figyelt kérdés

Sok nő a szépségével hódít, és már megszokták, hogy minden férfi a nyomukban jár. Ellenben képzeljünk el néhány teljesen átlagos férfit, akik tudomást sem vesznek ezekről a nőkről, mert pl. vagy komoly kapcsolatban gondolkodnak, vagy sokat csalódtak korábban, vagy nem látnak esélyt összejönni egy gyönyörű nővel, vagy nem jelent számukra semmit, ha egy nő gyönyörű stb. stb. Nem akarom sorolgatni az okokat, a lényeg, hogy a férfi nem veszi észre vagy nem akarja észrevenni ezeket a nőket.


A lényeg pedig most jön: számtalan esetet láttam már, amikor egy nő érdeklődését pont ezzel lehet felkelteni, mert a nő azon kezd gondolkodni, hogy "hát én egy szép nő vagyok, és ez a pasas mégse akar engem észrevenni, miért?" Az esetek többségében a nő azonnal érdeklődni kezd a férfi iránt.


Azt kérdezném, hogy ennek mi az oka pontosan? Ezek a nők úgy gondolják, hogy ezeket a férfiakat azért lenne érdemes megismerni, mert nem a szépségüket preferálja?


2014. máj. 22. 10:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is igaz.A jó pasikat is ezzel lehet megfogni,ha tudomást se veszel róluk.Kihívást jelent nekik,gondolom ezért.
2014. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
33%

Én nem ezt tapasztalom. Valahányszor szépnőt látok, nem érdekel, szarok a fejére, de még egyszer nem jött oda egy se hogy járjunk...

Hm, valamit biztos rosszul csinálok.

2014. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
hát volt hogy egy pasinak a figyelmét a belsőmmel hívtam fel, és nagyon nagyon bejött, nem tudom talán mert mindenkit csak a külsőség érdekel, és végre nem azt hallottam folyton hogy milyen szép vagyok, mert a nőknek is elege tud lenni abból hogy a pasik odavannak a külsejéért
2014. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%
Sérti az egóját, ha valakinek nem jön be, ezért meg akarja kapni azt a pasit is, persze csak addig fog kelleni neki, amíg meg nem kapta, utána megy vissza az izomagyú férfiakhoz, akik helyesek és pénzük is van.
2014. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Valamennyire igen, de ez inkább azokra a menő, vezér típusú macsókra vonatkozik akik le állak egy nő mellett, és utána nem törődnek más csajjal.

De nyugodj bele, az átlag fiúk akik valami véget nem törődnek a nőkkel, azokat szintúgy letojják a csajok.

2014. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
45%
hála az égnek én az a fajta szép nő vagyok, akinek agya is van és használja is. nálam ez a taktika nem nyerő. ehhez mondjuk hozzá tartozik, hogy a hozzám hasonlóan intelligens férfiak közül válogattam inkább, ezért hamar megtaláltam az igazit, így nem kellett szembesülnöm a sok lúzer f***szfejjel, akik nem tudják már kínjukban hogyan taktikázzanak.
2014. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
kedves utolsó hány éves vagy?:)
2014. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
28, mert?
2014. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
55%

"az a fajta szép nő vagyok, akinek agya is van és használja is."


kontra


"nem kellett szembesülnöm a sok lúzer f***szfejjel, akik nem tudják már kínjukban hogyan taktikázzanak."


Csak én érzek itt kibékíthetetlen ellentmondást? :DDDD

2014. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
A nokkel a legkonyebben ugy tudsz osszejonni, ha meg tudod oket nevettetni. Es a szep nok is szeretnek nevetni...
2014. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!