Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 50/F vagyok. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 50/F vagyok. Van feleségem meg barátnőm is. De egy ideje érdekel egy másik lány is.

Figyelt kérdés

A feleségemmel elhidegültünk egymástól,nem jelent már semmit sem, viszont anyagilag függök tőle. A barátnőmmel se az igazi.A farkam se áll úgy,mint az új lányra.Folyton arra gondolok,amikor szeretkeztem Vele.barátnőm közel sem tud olyat kihozni belőlem,mint az új. Ha csak meglátom,nézem,pedig mások is vannak ott,már áll és el kell mennem kiverni. Nem tudok egyszerűen odafigyelni miatta,mit csinálok. Folyton tévesztek meg zavarban vagyok. Elvileg hozzá odaköltözhetnék,egyedül él,viszont nem tudom,hogy Ő komolyan gondolja-e velem és élne-e együtt velem.(Kb 20 év a korkülönbség,de ezt nem lehet érezni,ha Vele vagyok és látni se nagyon.)Valahogy az az érzésem,hogy jól meglennénk együtt. Picit tartok a visszautasítástól.Az a baj,hogy a jövedelmemből nem tudok megélni,ezért is vagyok a feleségemmel.Tudom,hogy nincsenek anyagi problémái az új lánynak,de mégis olyan kellemetlen a helyzetem. Olyan kellemetlen lenne megmondani Neki,hogy segíenie kellene anyagilag,ha együtt élnénk. Hogy tudnám ezt kideríteni Rőla,úgy,hogy nem direktbe kérdezzek rá? A barátnőm előtt meg lebuktam, még együtt vagyok vele valamennyire.

Volt már valaki ilyen,vagy hasonló helyzetben?



2014. máj. 22. 11:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
-.-'
2014. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem válsz el, munkád sincs, biztos nem fog belemenni, hogy odaköltözz hozzá, és ő tartson el.
2014. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Atya Isten! Mondd,hogy ez az egész nem igaz,csak Kamu! Miért kéne téged bákinek is eltartania? Ásd el magad,de jó mélyre!
2014. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
hát figyi még van 5-10 éved , sztem mostmár gondolj arra is hogy tatterként milyen ember akarsz lenni, egy magányos f4sz vagy egy boldog személy, 50 felett már nem sok mindenkit érdekelnek a férfiak hosszútávon azt vettem észre
2014. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Te egy k***a vagy, csak épp férfi verzióban. Mi lenne, ha keresnél magadnak másodállást, és akkor a feleségedre se lennél ráutalva, szakíthatnál vele is meg a régi csajjal is, és végre normális, gerinces életet élhetnél.
2014. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Teljesen kamu kérdés, vagy tényleg ennyire ostoba a kérdező.
2014. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtős. Én biztos nem költöznék össze minimális ismeretség alapján senkivel, ha ez lenne az ára a kapcsolatnak, akkor inkább hagynám. Őszintén szólva nem vennék a nyakamba senkit. És ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy tervezzük, akkor mi van?

Mondjuk én eleve nem jönnék össze olyannal, aki nem független, szóval még az is lehet, hogy bevállal, de nagyon felelőtlennek tartanám. Mindkettőtök részéről.

2014. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz nála rá direktbe, hogy hajlandó-e téged eltartani. Ez mindig be szokott jönni a lányoknak. Főleg ha ezt 20 évvel idősebb pasi kérdezi.
2014. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka, hogy 50 éves férfiként nem tudtál/tudsz anyagi függetlenséget teremteni magadnak?


Én nőként sem szeretnék úgy együtt élni egy férfival, hogy ne tudjam önállóan eltartani saját magamat, és anyagilag tőle függjek (leszámítva esetleg, amikor a közös gyerekünkkel vagyok otthon gyesen).

2014. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
2 féle munkám is van. Meg elvállalok még plusz munkákat is. De sajnos ezekből nem tudok megélni. Szóval nem egészen úgy van,hogy eltartatom magam.
2014. máj. 22. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!