Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ha van egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha van egy párkapcsolatotok, akkor mik lehetnek annak az okai, ha titkoltok egy másik lányt?

Figyelt kérdés

Tehát a helyzet a következő: leszögezném, hogy nem vagyok féltékeny típus, és ezt a barátom is tudja. Van egy lány, akivel egy egyesületbe járnak, a párom szerint ez a lány belé van zúgva (én ezen jót mosolyogtam, hogy tulajdonképpen aranyos, mert a lány 2 évvel fiatalabb nálam). A múltkor ketten elmentek valamilyen programra, ezt kicsit furcsáltam, de gondoltam menjenek, nekem is vannak hímnemű barátaim. Ez a lány egyébként többször felhívja, hogy neki épp ez a baja, vagy az, SMS-eket küld minden piti dolog miatt, heti szinten sütit süt a barátomnak, vagyis tulajdonképpen egymásnak sütnek. Mostanában azt is észrevettem, hogy el van titkolva a lány előlem. Mármint van egy program, ahová nagyobb baráti társasággal mennek, a párom mindenkit megemlített, csak ezt a lányt nem. Vagy az is utólag derül ki, hogy ők amúgy minden edzes előtt találkoznak, és együtt mennek. Félre értés ne essék, ezzel minden rendben van, én csak egyet nem értek: miért kell elhallgatni ezeket az információkat. Nem gondolok semmi rosszra, hiszen elég fiatal még a lány (16), csak kérlek, írjatok meg, hogy ezt miért kell titkolni, (szándékosan elhallgatni), ha valóban nem nagy cucc.

Én: 18/L

Párom 22/F



2014. máj. 9. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet valaki szólt neki, hogy ne nagyon beszéljen róla, hátha neked rosszul esik.

De az is lehet, hogy a lány rámászott, és mondjuk megcsókolta, ezt pedig nem akarná az orrodra kötni. Nem tudom, ezt tőle kéne megkérdezned.

2014. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kiskivancsi79 ***** válasza:

En is titkolozos tipus vagyok. Nem reg volt hogy o hazautazott es egy volt kolleganom akit nem nagyon kedvel es lebuktam mert a papucsa nem volt a helyen.

Mi sem vagyunk feltekeny tipusok nem nyomozunk a masik utan de most legutobb mar nagyon kiakadt es mintha mar megfordult a fejebe esetleg titkolok mast is ezert ugy dontottem tobbet nem.

Pedig csak barati segitseg volt reszemrol es nem akartam problemat a baratnomnel hogy ott azert kisse zavarna hogy 2-esbe vagyunk de igy rosszabb lett a helyzet.

Lehet nalatok is bevalna es segitene.

2014. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mert azzal a két évvel te annyival érettebb vagy :D

16 évesen már nem kislány kategória, a barátod simán rámozdulhatna, ha nem lenne hűséges típus. Hogy az-e, azt meg csak te tudhatod, mindenesetre ha nem volt féltékenykedés a részedről, és mégis sunnyog, az nem jó jel.

2014. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem volt. Éretten kezelem a hasonló eseteket, mert semmi értelme féltékenykedni. Egyébként nem érettebb, szellemi szinten pláne nem, hisz én is ismerem, fontosnak tartom, hogy megismerjem a párom barátait. Még fel kell nőjön, agyban is. Tudom, hogy nekem is van mit fejlődni, de ég és föld (és ezt mindenféle nagyképűség nélkül mondom).
2014. máj. 9. 16:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm az eddigieket!
2014. máj. 9. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!