Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire rosszul látom magamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rosszul látom magamat?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a párommal nagyon sokat vitatkoztunk az elmúlt időszakan, főleg azon, hogy 2 hétig nem találkozott velem, mert tanult, amit én teljesen megértek, de közben nem hívott, nem keresett egyáltalán. Nekem a véleményem az, hogy arra szakít az ember időt amire szeretne. És ha nem minden nap 12 órákat aludt volna, még találkozni is tudtunk volna, de ezt nem firtattam, nekem azzal volt a gondom, hogy még keresni sem keres. Azt mondta, hogy ezt a 2 hetet bírjam ki, utána minden a régi lesz. Kibírtam és megint megkaptam azt, hogy ő nem ér rá találkozni és ismét beszélni sem beszél velem. Erre én megkérdetem, hogy netán esetleg van valaki más? mert nem tudtam ezt már mire vélni. És ezek után megkaptam azt, hogy nálam rosszabb ember nincs a földön, hogy én mennyire lekezelem őt és mennyire felette állok, hogy ilyet merek neki mondani. Én nem érzem, hogy jogtalan lett volna a dolog, de én látom rosszul?

2014. máj. 19. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom, hagyd már békén.
2014. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát csak nem akart lepattintani ok nélkül gondolom , velem is pont ugyan ez volt, az egyetem nagyon nehéz ezért ne is találkozzunk egy darabig, utána megint csak ne és maradjunk csak barátok :D így megy ez sajnos. gondolom már máshoz vonzódik és hogy nem találkoztok egyre inkább elfelejti hogy milyen is vagy és igy nem lesz bűntudata sem mert hogy te elhiszed hogy tanul és a jövője fontosabb mint holmi emberi társ :) írj privátot ha van kedved erről beszélni mert érdekelnének a részletek, persze lehet hogy tényleg tanulnia kell, de heti 1db 1-2 órás találkozás miért ne férne bele? és itt sántít ez a tanulnom kell dolog :)
2014. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abszolút megértem, hogy találkozni nem ér rá. Mi se érünk rá párommal ilyen időszakban, előfordul a két hét, pedig nem lakunk messze. Az, hogy még beszélni sem akar... Lehet ő ennyire idegesen éli meg ezt az időszakot, bár, pont ezért lehetne szüksége a hangodra, bíztatásodra legalább. Olyan nincs, hogy valaki 2 hétig nem áll fel az asztaltól.
2014. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem dobd ki nyugodtan. mond meg neki, hogy akkor lennél te a legrosszabb ember a világon, ha ő lennél, de szerencsére nem így van.
2014. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Értem hogy nem ér rá találkozni veled meg elfoglalt, de mondjuk hogy napi fél percet nem tud rád szánni hogy küldjön egy üzenetet hogy "szeretlek" vagy "hiányzol" vagy valami, na azt nem értem meg!
2014. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem bírnám ki, hogy 2 hétig ne beszéljek a párommal. bocsánat, helyesbítek, lehet, hogy előfordul, ha pl külföldön lennék és nagyon drága lenne, de üzenetet biztosan küldenék, plusz ott van az internet. én is vizsgaidőszakban vagyok éppen, minden vizsgám után beiktattam egy napot, amikor nem tanulok. ezen kívül minden nap vagy telefonon vagy facebook-on kommunikálunk. nagyon rosszul érezném magam, ha nem tudnám, mi történik vele...
2014. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 hét úgy hogy még fel sem hívott, az elég gáz, én nem bírnék ki max 1 hetet.
2014. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!