Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak őrlöm magamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak őrlöm magamat?

Figyelt kérdés
Régen ő volt szerelmes belém, de kikosaraztam egy éven keresztül. Később ismét barátok lettünk és a hangulat kezdett intimebb lenni, belészerettem. Azonban most számomra úgy tűnik, hogy ő már kiszeretett belőlem. Fogalmam sincs mit tegyek, mert kezdek megőrülni. Egyre többet dohányzok és iszok, szinte naponta megfordulok a kocsmában. Nem tudok nem rá gondolni, és amikor elmegy mellettem megszédülök és begerjedek. Habár profin leplezem. Nemrégiben még szexuális kalandunk is volt, de nem tudom mennyiben számított ez neki...

2014. máj. 17. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
bundáskenyėr kakaoval...
2014. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt speciel utálom. A bundáskenyér állandóan tocsog az olajban, a kakaó meg csak hidegen elkészítve, nem kihűlve.
2014. máj. 17. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Bundáskenyér csak is tejjel.


Amúgy ha magamból indulok ki, nem biztos, hogy túl van rajtad. A kalandot is jó jelnek mondanám. Tölts vele időt rendesen, érezze, hogy törődsz vele, szereted, aztán valld be neki, hogy mit érzel. Ha nem jön össze, az is jobb a mostani helyzetnél, ha meg igen, akkor boldogan élhettek :)

2014. máj. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!