Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez csak áltatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csak áltatás vagy kifogás? Vagy igaz lehet?

Figyelt kérdés

Olyan sráccal vagyok együtt egy hónapja, akinek az elmúlt kb 3 évében csakis szex volt, semmiféle kapcsolat vagy akárcsak törekvés rá...előtte 2 kapcsolata volt, de a második olyan, hogy nem volt szerelmes, és hűséges se ezáltal... Elmondása szerint ezen a ponton eldöntötte, hogy legközelebb csak akkor kezd valakivel, ha tényleg érzi, hogy eszébe se jutna a megcsalás.

Nálunk úgy indult a dolog, hogy párszor találkoztunk egy társaságban, de mindig az lett az este vége, hogy hajnalig beszélgettünk, jártuk a várost kettesben stb, nagyon jól éreztük magunkat együtt, meg persze a vonzalom is megvolt.

Aztán egyik este elhívtam magamhoz, mert ott mégiscsak egyszerűbb beszélgetni stb, ittunk is, összebújtunk, nagyon sok ölelés, csók, teljesen be volt indulva, meg én is, simán megtörténhetett volna...és azóta minden hétből kb 4-5 estét így töltünk. De mégse akarja, hogy lefeküdjünk, mert azt akarja, hogy azt az igazi elmélyült szerelmet érezzük mindketten, ha megtörténik a dolog...

Egyébként minden barátjának bemutatott, a szüleinek is, mindenki teljesen meg van lepve, hogy most valakivel komolyan veszi.

De bárhogy is nézem, ez azért fura.

Ti hogy látjátok?

22L


2014. máj. 22. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem tényleg megszerethetett... gondolj bele, nem így viselkedne, ha csak szexre kellenél neki. és talán pont ezért nem akarja még, mert nem akarja "elrontani" és nem akar a többi közé sorolni téged. szerintem
2014. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lapát, csak az idődet vesztegeted, mert alibinek vagy szánva. Valószínűleg rejtett homosexuális az illető, sőt nagyon esélyes, és ez miatt muszáj a társadalmi elvárásoknak kifelé megfelelni.

Felnőtt, érett személyiségű férfi, már biztosan lépett volna feléd.

2014. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a hűség nem a szerelemtől függ. ez egy görény, az is marad
2014. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

valóban érdekes, ezek alapján határozott embernek tűnik... de én a helyedben nem mennék el ilyen gyakran a "teljesen be vagyunk indulva" állapotig, vagy nemtudom mit csináltok heti 4-5 alkalommal.

inkább tényleg egymásra fordítsatok több időt, arra hogy megismerjétek egymást mélyebben, aztán ki tudja :)

2014. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Általában ez úgy zajlik, hogy késő estig végigbeszélgetjük a napot, közben nagyon sokszor összebújunk, hála az égnek erre neki is ugyanolyan nagy igénye van, mint nekem.. de mikor este együtt alszunk el, akkor eléggé elkerülhetetlen, hogy ne érezzük azt, hogy megöl a vágy.
2014. máj. 22. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:

voltál már férfival? ha nem, akkor csak meg akar dugni és tudja milyen szöveg jön be egy kislánynak


30+F

2014. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Voltam. :D

De én bármikor lefeküdnék vele, pont ezért nem értem.

2014. máj. 22. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!