Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez lehetséges vagy csak kifogás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges vagy csak kifogás?

Figyelt kérdés

A szerelmemről volna szó. Nem tudok rajta eligazodni. Azt mondja szeret nagyon nagyon és komolyan gondolja velem,de nem tudja mit akar.

Azt mondja azért mert nem tudja, hogy én mit akarok. (pedig mondtam neki tegnap is,hogy én őt akarom,vele akarok lenni,élni) Mondtam, hogy akkor miért mondta nekem ezt a 3 hónapot,-mert ennyi időt kért tőlem, s azt mondta ,hogy addig hátha megismer de nem sikerült neki mert én mindig veszekszem meg szakítok vele nem mondok el neki magamról semmit. Ez a kifogása arra hogy nem tudja mit akar.


Elmondtam neki sokszor,hogy miért vagyok olyan néha de nem igazán érti vagy fogja fel pedig nem gyerek. Felnőtt férfi. Azért,mert már nem bírom ezt a bizonytalanságot,hogy akkor most mit is akar tőlem,tényleg kellek neki,akar engem,velem akar élni (mert már erről is szó volt ő hozta fel)ha tényleg csak szórakozni ,kalandot akar miért nem mondja el? De erre az utolsóra azt mondta ne kalandot akar. Szerintetek?



2014. máj. 16. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagyd ezt a pasit, és keress olyat aki nem csak szórakozik, hanem őszinte is veled, tisztel is, becsül is, és nem utolsó sorban nagyon nagyon szeret is Téged.

Ez a férfi nem szeret téged.

2014. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, hogy csak te szereted igazán. De így is lehet élni vele, ha nem zaklatnád folyton azzal, hogy valljon színt, mennyire szeret téged. Ez elviselhetetlen lehet egy férfinak. Legyél vele kedves, örülj, hogy van neked, én is elrontottam éppen emiatt, éppen így egy kapcsolatot, pedig még mindig meglenne az illető. Nem kell faggatni, csak örülni neki.
2014. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!