Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve szakítottunk és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve szakítottunk és most újra találkoztunk, és minden csodálatos volt, Szerintetek mi az esély erre?

Figyelt kérdés
Ma találkoztunk, eljött értem és haza is hozott, 4 órát beszélgettünk folyamatosan megállás nélkül, nevettünk és nagyon jól éreztük magunkat együtt. Azt mondta hogy, álmodott rólam, és hogy én voltam számára a legkülönlgesebb min nő az életében és hogy velem volt a legsziínesebb és a legmélyebb a kapcsolata. Szerintetek ennek lesz folytatása? :) Vagy egyáltalán van értelme? Vagy bármi ötlet? azóta eltelt pár év
2014. máj. 22. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Az álmodós dolgot szerintem ne vedd komolyan, de persze, lehet:) bár ehhez ismerni kellenne, vagy csak kedves vagy akar valamit, de ha együtt voltatok biztosan észre fogod venni, csak ismered^^ :)
2014. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kalappal!
2014. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És pár hónap mulva ugyan ott fogtok tartani, mint az első szakításkor, csak te jobban padlón leszel és még kifosztottnak is fogod magad érezni.Ez a forgatókönyv.
2014. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 év szakítottál-de "azóta eltelt pár év"


Ez is érdekes.


Az előző kommentemet meg arra az esetre irtam, ha nő vagy.

2014. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyan az lesz, mint 2 évvel ezelőtt volt. Csak az idő megszépíti az emlékeket, meg azt hiszitek most majd működni fog....Hát nem. :D

Ami nem megy, nem kell erőltetni. 2 év után sem.

2014. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Menjetek már a francba az ilyen válaszaitokkal, ennek a fele hülyeség nem akarom itt játszani a Dr.Bubót de basszus ez EMBERFÜGGŐ. Van akinek megy van akinek nem honnan tudjátok hogy nem fog működni ?Szerintem igen is van rá esély hogy működhet sőt...Van egy ilyen ismerősöm is aki újra össze jött a barátnőjével és azóta is együtt vannak és lassan össze házasodnak.De lehet hogy nem így lesz egy próbát megér veszíteni semmit nem fogsz.Nem azt fogod bánni amit megtettél igazán hanem azt amit meg tehettél volna de mégsem tetted" .Sok sikert :)!
2014. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A.R. ***** válasza:
Változnak az emberek és nem egy olyan story van, hogy évek múlva találkoztak újra és sikeresebb lett a kapcsolatuk mint azelőtt.
2014. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia :) mi lett veletek?:)
2014. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!