Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi rá az esély, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi rá az esély, hogy csak "kapcsolatba menekült" és nem szereti igazán? Folyt köv.

Figyelt kérdés
Egy hosszú, 1-1,5 éves kapcsolatának pár hónapja lett vége, és rá egy hónapra összejött egy másik sráccal, aki mellesleg az osztálytársa. De állítása szerint már régebben is tetszett neki. Lehet, hogy csak úgymond egy kapcsolatba menekült, mert fájt a szakítás és hogy elfelejtse, és a srác kapóra jött mert osztálytársa. Vagy lehet hogy tényleg szereti? 18 éves a lány.

2014. máj. 21. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Már az előző kérdésben is megválaszoltuk. Nem biztos, hogy csak pótlék, minden további nélkül szeretheti őt.


A párommal és az exemmel is így jöttem össze. Az exemmel egy 2 éves kapcsolat után 1 hónappal. Fájdalmas szakítás volt, közben meg is utáltuk egymást egy kicsit, az ex meg betoppant az életembe. 4 évig voltunk együtt, 2 évig együtt éltünk.


A szakítás és szétköltözés után 2 héttel már mással voltunk. Nagyon szeretem a páromat, az exem is a barátnőjét, mind a négyen nagyon szerelmesek vagyunk.


Az utolsó fél évben próbáltuk menteni a menthetőt, és ugyan nekem elég fájdalmas volt a szakítás, hamar rádöbbentem, hogy ennek már rég vége volt.


Szóval szeretheti, ne reménykedj, nem kapod vissza.


De nem is lenne jó, lépj tovább. Majd találsz mást.

2014. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nemtudom, nekem ez az első kérdésem erről, más is ilyen helyzetben van?:D

Nem voltunk együtt, más miatt kérdezem. Tetszik nagyon, csak van barátja. De ha csak egy ilyen "gyorsan legyen valaki" kapcsolat, akkor lehet lenne esélyem nála, ha én is bejövök neki.

2014. máj. 21. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
1-1,5 éves kapcsolat után nincs ilyen, de több lves5-7 éves kapcsolat után igen van ilyen.
2014. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!