Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szaktítás után járok, csak rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaktítás után járok, csak rá gondolok. Van esély az újra kezdéshez?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 hete szakítottunk majdnem 2 év együttlét után.. Azt mondta hogy szeret imád az élete része vagyok és hogy fontos vagyok neki de hogy ez neki nem elég, mert nem vagyok újdonság, nincs meg benne az a szikra, hiányzik neki a kezdeti pezsgés. Sokszor mondtam hogy menjünk el randizni,helyekre, hogy ne laposodjunk el, de ő sosem akart, ez ment fél éven keresztül majd az orrom alá vágta hogy amúgy se segített volna a helyzeten és hogy neki hiányzik a rózsaszín köd. A facebookról azonnal levettem a kapcsolati státuszomat és leszedtem a puszilkodós képeket, de a többit fent hagytam, mert az életem része és nem a kép a hibás. Ő tegnap vette le facebookról a családi állapotát, és a közös nyaralásról készült albumot fent tartotta. De a többi közös kép még fennt van, és van csókolózos kép is.Ja és az orromhoz vágta hogy ő meg mondta az elején hogy nem tud senkihez kötődni, de csak engem szeretett. A szerelem ugye átalakul szeretetté, és nálunk ez volt, de számomra ez fontosabb mint a szerelem.. Na és folyamatosan rá gondolok. Keressem? Vagy mit tanácsoltok? Ja és a kapcsolatunkban én mindent megtettem, mindent megkapott, arra is gondoltam és ez biztos hogy elkényelmesedett. Van arra esély hogy megbánja? Én 20/L Ő 19/F

2014. máj. 18. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az újrakezdésre mindig azt mondom, hogy ha egyszer nem jött össze valami ok miatt, az másodjára sem fog változni a probléma
2014. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
talán visszajon, de nem túl valószínű
2014. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
tipikusan jellemző a mai csajokra sose jó nekik ami van mindig mást akarnak :) és ahogy észrevettem manapság mindig a lányok hagyják ott a fiúkat
2014. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De miért nem? Szerintetek gáz lenne ha keresném? csak egy sms-t irni
2014. máj. 18. 13:42
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok... és sokan mondták hogy nem érdemelt meg engem, de ezen csak nevetek, meg nem ez a fontos. Meg ő alapjáraton gyenge ember, de nem tudom hogy keressem? vagy.. nagyon szét estem
2014. máj. 18. 13:43
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem még várj, és aztán írj neki de ne túl sokat ;) hajrá :*
2014. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van esély rá. Azonban, a rózsaszín köd minden kapcsolatban elmúlik egyszer, de ez nem baj. Tudni kell megélni a kapcsolatban a többi szakaszt is, a volt párod tévképzetekben él, ha azt hiszi, mindig jelen kell lennie a rózsaszín felhőcskéknek.

Ha keresnéd, akkor azért legyél megfontolt. Lehet, hogy csak pici jelét kéne adnod annak, hogy számodra még van jövőtök, aztán hagyni, had döntsön. Elvégre is két ember kell egy kapcsolathoz.

2014. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Annyit szeretnék írni hogy hiányzik számomra. Se több se kevesebb. Meddig várjak? nyugtalan vagyok. Szerintem a mai nap folyamán elküldöm neki. Legalább megtettem az utolsó lépést
2014. máj. 18. 14:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kéne futnod utána.Ha szeret,majd ő tudja,hol keressen.Ne erőltesd rá magad egy olyan emberre,aki nem méltó a szerelmedre!
2014. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hm, te érzed. Mondjuk, én nem az írnám a helyedben, hogy: hiányzol. Tulajdonképpen, bármi mást írsz neki, azzal azt fejezed ki, hogy: hiányzik. De legalább nem leszel túl konkrét, marad benne valami kis titokzatosság is. Esetleg felébredhet a pasiban újra a vadászösztön, ha kap egy kis jelet. De egy ilyen túl konkrét üzinél semmi dolga sem lesz, csak csettinteni egyet, ha úgy akarja. Persze, ez csak egy vélemény, a döntés a tiéd! :)
2014. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!