Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ez még belefér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez még belefér egy kapcsolatba? - én úgy érzem valami eltört, de a 2 pici miatt nem lehetek önző?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pocsékul érzem magam, hétvégén olyasmi történt, ami bennem eltört valamit, úgy érzem itt a határ, nekem ez már nem fér bele egy kapcsolatba :( 2 pici gyermekünk van ( fél és 2 éves) , úgy érzem miattuk nem lehetek önző , nem mondhatom, hogy vége, de belül meg ezt érzem, és ez iszonyú... A történet röviden annyi, hogy szalonnasütés lett volna Anyumékkal, majd nem sokkal előtte telefonált Húgom, hogy itthon vannak ők is, eljöhetnének-e? Pár hónapja új párja van, de már bemutatta, tehát nem idegen... én rávágtam volna, hogy természetesen, de megkérdeztem párom,aki csak annyit mondott jőjjenek - nekem háttal állt, nem láttam az arcát - na ez után jött az ami számomra megmagyarázhatatlan: kicsi lányommal a kezemben kimentem a graázsba , ő utánam, és el kezdett dühöngeni, hogy ő alapban csdak velünk akart lenni, még Anyuékat elnézte, hogy jönnek ( jelzem előző nap ő mondta, milyen jó ötlet áthívni őket) , de nem akar ide egy idegent... amikor próbáltam csitítani, el kezdett felborogatni mindent, totál dührohamot kapott, nem nézte, hogy a fél éves kislány a kezembenm van, egy plafonig érő ládasort mellettünk döntött fel ( nem hiszem, hogy tudta mérlegelni, hogy ránk eshet-e? ) - én ezen teljesen kiborúltam, hogy tehet ilyet??? utána persze magyarázkodott, de Anyumékat felhívtam ne jöjjenek.... azóta ő úgy csinál mintha mi sem történt volna, pedig csúnyán kiborúltam, elmondtam neki, hogy számomra ő itt leszerepelt... akkor úgy tűnt meg ijedt, s komolyan veszi , de aztán semmi... én azóta szégyellem magam miatta a családom előtt , nem tudok társként tekinteni rá.... túl reagálom? emiatt nem kellene azt éreznem, hogy jobb, ha külön megyünk?


2013. aug. 5. 09:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
26%

Eléggé ki lehet az idegrendszered, ha ebből ilyen drámát csinálsz.

Ok, légy rá mérges, mert elborult az agya és borogatott, na de elválni??

Itt már rég nincs szerelem ha egy ilyen eset után ezek jutnak az eszedbe (szegény férjed).

2013. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
39%
Hát ez ilyen pszichológiai probléma. Hogy mondjam nem gonoszságból csinálja ezt, hanem mert gond van az agyával. Rá kéne venni, hogy járjon pszichológushoz, vagy pedig az is érthető ha azt mondod nem akarsz egy beteg emberrel élni. Szóval sztem ne úgy vedd hogy megsértett vagy ilyenek, tuti nem akarhatta.
2013. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
80%
elsőnek üzenem, hogy a csávó is lereagálhatta volna normálisan, ha van szerelem. Pl jaj kedvesem ne jöjjenek már inkább, vagy vmi.
2013. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
92%
Neked kell tudnod, hogy mennyit viselsz el. Az én párom is ilyen, ha dühös akkor csapkod, nem kicsit. De minket soha nem bántott, és soha nem is fog. Szeret, imád, nem nőzik, nem kocsmázik, hazaadja a fizetését. ez az egy rossz tulajdonsága van, így én nem szakítottam meg vele a kapcsolatot. Én ezt elnézem neki, ő meg elnézi az én hülyeségeimet.
2013. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteg, lehet gondjai vannak, belement, mert pont letelefonáltad az egészet és neked hisztizett egyet. Én nem hagynám ott, hanem megbeszélném vele, hogyha máskor ilyen van, akkor nyugodtan mondja el neked és kitaláltok valamit.
2013. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit azért túl reagálod szerintem. Természetesen ne tegyen ilyet, de ha kezelteti magát, (stresszkezelő, dühkezelő tanfolyam) akkor nem lesz több ilyen. AZt meg kérdezted tőle mitől bukott ki ennyire? Mert az egyértelmű hogy nem azon hogy jönnek a rokonok ez csak épp az utolsó csepp volt amitől kiborult a bili. Kapcsolatotok rendben van? Vannak gondjaitok? van valamennyi időtök egymásra a két gyerek mellett?
2013. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is baromira túlreagálod, ez nem akkora dolog, hogy a gyerekeknek jobb lenne a csonka családba.
2013. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Abban igazad van, hogy vannak-voltak gondok, de mindig megbeszéljük, most ráadásul épp egy olyan periódusban voltunk, amikor minden szuper volt, talán ezért érintett ilyen rosszul... de tényleg nincs okom aggódni emiatt a dühkitörés miatt? ez belefés? éd ha egyszer a kislányok csinálnak valami olyat ami miatt így látjálk? nekem ez kattog az agyamba! az az arc , az a mérhetetlen agresszió ami látszott rajt... engem komolyan megijesztett! Hogy ndem lenne szerelem? tegnap egész nap a sírás folytogatott, mikor rájuk néztem, imádom őket, de ezt tényleg csak így el lehet - el kell nézni? hogy nem nézte a kislányt a karomban? hogy szégyenkezem miatta a családom előtt???

Köszönöm a válaszokat, épp azért írtam a kérdést, hogy reálisabban lássak!

2013. aug. 5. 09:40
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te érzed mit is szeretnél,meg mire van lehetőséged! Ha egyszer fordult elő hát lehet csak sok volt a stressz neki a munkahelyén vagy valami! De ezt akkor sem a gyerek előtt kellett volna! Beszéld meg vele gyerekek nélkül! Azért arra felhívol a figyelmeg,hogy apámnál is egy egy kiborulással kezdődtek a problémák csak mi akkor már 4-en voltunk gyerekek! Azóta sajna megtudtuk mi az a családon belüli erőszak! Sajna anyum nem tudott 4 gyerekkel lépni mert minden közös volt és ha el mertünk volna jönni még a házat is felgyujtotta volna velünk meg ki tuda mit csinált volna! Felnőttünk! Két tesóm kb idegbeteg! De most már visszaütünk ha ő kezdi! Igaz azóta kiderült,hogy agylágyulásos és ez okozza az idegrohamokat! De ez nálatok nem feltétlenül fog így alakulni! Remélem rendeződtök,de ha ez előfordul megint vagy esetleg egyre töbször mindenkép lépj valamit! Vagy elhagyod vagy orvosi segítséget kértek!

De mivel ez egyszeri volt remélhetőleg nem ismétlődik meg! Remélem rendeződtök!

2013. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
100%
A férjem akkor borult ki egy kis semmiség miatt mikor megszületett a kicsi.Nekünk van egy 3 éves lányunk és egy 15 hónapos kisfiunk.Az első hónapok alatt volt neki is ilyen dührohama, de szerintem kicsit sok volt neki a 2 gyerek, a felelősség, hogy hogyan fog minket eltartani, gyerekzaj...stb.1 éves lehetett a fiam mikor teljesen lenyugodott, megszokta a dolgokat.Most már kiegyensúlyozott, nem idegeskedik.Én akkor azt csináltam, hogy összepakoltam behívtam aput, hogy jöjjön értünk elmennénk hozzájuk egy hétre nyaralni, persze nem mondtam nekik, hogy problémánk van csak annyit, hogy kikapcsolódnánk, meg apának is hagynánk időt pihenni.Persze nagyon örültek nekünk!Apának mondtam itt egy hét pihend ki magad aztán majd jövünk, telefonon beszélünk.Durcásan mondta, hogy ok.Hazajöttünk, láttam rajta,hogy kipihent, nyugodt.Nagy örömmel ölelt meg minket.Próbáld ki, lehet neki is csak egy kis nyugalom kell, nálunk ez bejött.Még ne add fel a gyerekek és magatok miatt is érdemes küzdeni a kapcsolatért, persze ha szeretitek egymást...
2013. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!