Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom meg ha érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg ha érdeklem a lányt?

Figyelt kérdés
Tökjól eltudunk dumálni meg minden de néha pedig olyan hogy ha énírok rá akkor áhh bocsi nemérek rá megyek szia,amikor ő ír rám akkor sokáig eltudunk beszélni,csak sajna nemsokat van fenn.Lehet hogy Ő csak úgygondol rám mint egy barátra?Őtis nem olyan rég hagyta ott a barátja mint engem bnőm és tökjól kibeszéltük ezeket a dolgokat stb aztmondta sokat segítettem neki jó hogy vagyok meg ilyek.De mitcsináljak hogy tudja hogy én többet is szeretnék ha lehet mint barátság?
2009. dec. 29. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Neki csak lelki támasz kellett. Nem akar tőled semmit.
2009. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet..... csak akkor nemtudom miértakar velem annyira találkozni...
2009. dec. 29. 19:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy szeretne tő,led valamit is, de én rákérdeznék a helyedben
2009. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagy inkább beszéljem meg vele a talit stb és majd utána kiderül mivan?
2009. dec. 29. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért teszed fel a kérdést, ha nem érdekel mit írnak. Akkor csináld, amit akarsz, ha nem hallgatsz meg mást.
2009. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó mert kb senki nemír semmi jó választ..... Jó lehet hogy tényleg csak erre kellettem neki,de mivan ha mégsem és jól elcseszem csak az egészet és miattam nemlesz belőle semmi?Rákérdezni meg hogy...... érdekes lenne így hogy szinte alig ismerem....lehet hogy elrontanám vele teljesen az egészet ésmég barátok se lennénk...
2009. dec. 29. 21:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Számodra nem írt senki jó választ, csak a legvalószínűbb dolgot.
2009. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És akkor mégis hogykéne ezt kiderítenem hogy tényleg igaz és nemakar semmit anélkül hogy fogom és nyíltan megkérdezem?
2009. dec. 29. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Hívd el bulizni. Ha elmegy veled, akkor ott pia hatására meg lehet beszélni. Ha meg például azt mondja erre az invitálásra, hogy ő csak barátként gondol rád, akkor is rájöhetsz. Nem tűnik ésszerűnek, de szerintem ennél jobbat nem fogsz találni. Úgyis mindjárt szilveszter. Ennél jobb alkalmad nem lesz.
2009. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak Ő teljesen máshol lesz sziveszterkor mint én meg stb stb.Max elhívom talizunk dumálunk és a végén megkérdezem ha csak barát akkor barát ezvan
2009. dec. 30. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!