Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy merítsek önbizalmat? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy merítsek önbizalmat? Úgy szeretnék tetszeni neki, de hiányzik a magabiztosság belőlem!

Figyelt kérdés

Van egy srác, régóta haverkodunk, barátkozunk. Talán több is lehetne, de ha a társaságában vagyok, teljesen leblokkolok. Csúnyának, esetlennek érzem magam, és arra gondolok, illendőségből kedves velem, mert egyébként létezhetetlen, hogy tetsszem neki, hogy vonzódjon hozzám.

Ha neten kommunikálunk (szoktunk üzengetni a facebookon), akkor oldottabb, lazább vagyok, de ott meg ő az, aki röviden írogat. Mindig válaszol, sőt az esetek döntő többségében ő ír rám először, de én összességében beszédesebb vagyok neten, mint ő. Élőben pedig fordítva van, ő a közlékenyebb, én meg hallgatok, nehogy hülyseéget mondjak és beégjek, vagy hülyeséget mondok és be is égek! :-) Minden sokkal könnyebb lenne, ha magabiztosabb lennék, de már gyerekkoromban sikeresen kiölték belőlem az önbizalmat, így nem tartom magam túl sokra, pláne, ha pont tetszeni szeretnék. :-( Mit csináljak?


2014. máj. 23. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Kevéske mennyiségű alkohol segíteni szokott a gátlások és feszélyezettség feloldásában, és sokkal nyíltabb, kezdeményezőbb tudsz lenni.
2014. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó, de leginkább az utcán, boltban, városi rendezvényeken találkozunk, véletlenül. Na ott azért elég ciki lenne pityókásan megjelenni! :-)
2014. máj. 23. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Rakj ki egy képet, és megmondjuk, csúnya vagy-e :-D
2014. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, biztos sokat lendítene az önbizalmamon, ha itt 50-en megírnák a fotóm alapján, hogy tényleg milyen csúnya vagyok! :-)
2014. máj. 23. 19:45
 5/8 anonim válasza:
Én is így voltam, de mikor átmentem gimibe, volt egy osztálytársam aki viszont nekem az ellentétem, na ő segített egy kicsit rajtam, de nem piával. Azóta sokkal jobb. Próbál úgy érezni magad mikor a barátnőiddel vagy és ott semmi nem ciki, de néha és is ilyen vagyok ha velem egykorú társaságába vagyok
2014. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyerek koromban engem is hátráltattak abban, amit szeretek, igyekeztek másfele terelni, de ha az embernek meg van az útja, nem tud róla letérni. Most már felnőtt vagyok és hobbi szinten csinálom, de így is sikeres vagyok benne, más kérdés, hogy mi lett volna, ha...

De a lényeg az, hogy úgy tudsz oldottabb lenni mellette, ha félreteszed ezt a tetszik dolgot és úgy kezeled, hogy ő is csak egy ember. Az ember hajlamos magában felemelni a másikat, pedig ez nagy hiba. Szóval kezeld így, nem fogja leharapni a fejed, még akkor sem, ha hülyeségeket mondasz, sőt, ha elnevetgéled, még tetszeni is fog neki. Hajrá. :-)

2014. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát figyelj, ha ő ír rád elsőnek az már egy jó jel, ezek szerint nem lehetsz annyira vészes, társaságba van és beszédes, valszeg középpontú a srác. A ő beszél többet az is jó mert szereti neked mondani, és meghallgatod, és ez bejön neki. Itt nincs mese, túlságosan izgulsz előtte és ezért nem mersz beszélni, 2 dolgot tehetsz, első, iprozól, ami elsőnek eszedbe jut ezt bevágod a közösbe és lesz ami lesz, mert igen is bátornak kell lenni, kockáztatni kell, értem én, h félsz, de ezt be kell vállalni, a második meg, h keresel egy olyan embert aki jó az ilyen spontán baromságokban és figyeld meg. Am meg ajánlom, h figyelj elsőnek és keresd az alkalmat. Vagy dobd be magad, én fiú vagyok és van 1-2 ismerősöm akiknek nagyon örülnél. A fiúk kicsit egyszerűek, nem hiszem, h kifog röhögni ha meg elutasít akkor se lenne nagy ügy mert enm hiszem, h bunkó lenne vagy ilyesmi, szóval később még lehet valami. Jah, és ne érezd magad csúnyának, attól kajak nem lesz önbizid és ezt a monológot 1 perc és 35 ms alatt írtam, respect.
2014. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján értelmes lánynak tűnsz, a külső nem minden, lehet, hogy nem vagy annyira szép, mint a mai szépségideál, de ha megcsillan az értelem szikrája, az már mindenképpen figyelemre méltó lehet! Ha keresi a kapcsolatot veled, akkor szimpatikus vagy a számára. Ha annyira csúnya lennél, akkor ciki lenne veled mutatkozni, de szerintem annyira csúnya nem lehetsz, mivel ír neked, beszélget veled.

Azért megnéznék rólad egy fotót! Priviben?

2014. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!