Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jobban belegondolunk, vajon azért nem mernek az átlagos férfiak kezdeményezni egy nagyon jó nőnél, mert valójában attól félnek, hogy sikerülhet összejönni velük?

Figyelt kérdés

A Félelem a sikertől c. könyvet említette az egyik ismerősöm, és ennek kapcsán merült fel bennem a kérdés.


Tényleg attól félnek a kicsit több önbizalomhiánnyal rendelkező férfiak, hogy képesek lennének megvalósítani a vágyaikat, s összejönni álmaik nőjével?


Csupán arra akarok rávilágítani, hogy a férfiak nem is a csalódástól, a kudarctól, a visszautasítástól félnek valójában, hanem a sikerességtől, az álmaik beteljesüléséről? Miért hiszi azt rengeteg férfi, hogy ő nem érdemel maga mellé egy pont hozzáillő nőt?


2014. máj. 23. 23:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én már odamentem fullos nőkhöz is, de két kivételtől eltekintve mindig bunkó, durva egyedeket fogtam ki. Volt, aki csak annyival koptatott le erős hanglejtéssel, hogy ő nem ismerkedik, volt olyan, aki azt mondta van barátja és volt olyan, aki szabályosan kimutatta, hogy ronda gyerek mit akarsz te tőlem! Egy még ki is mondta, hogy fúj, de ronda nagy orrod van, kopjál le!

Szóval igen, nyílván félek a nőktől, hisz mind kegyetlen és utálatos. Inkább megyek prostihoz, kell a fenének ez az állandó megaláztatás. Ha nekik helyes pasi kell, akkor minek is próbálkozzak én náluk?! Felesleges, olyan őrültség mintha folyton késbe akarnék rohanni.

2014. máj. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Ha a jó nő alatt azt érted,hogy jól néz ki,akkor nem,mert szerintem aki nagyon jól néz ki és túlzottan ad magára az már taszító,akár férfi,akár nő az illető.De csak azért,mert túl hiú,ami például számomra elég taszító.
2014. máj. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért nem kezdeményezünk, mert egyrészt úgyse sikerülne, másrészt nem akarunk lehetőséget adni arra hogy belénkrúgjatok. Volt alkalmunk jó alaposan kiismerni már titeket.
2014. máj. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha valaki átlagos, akk az eén vagyok. Párszor már próbáltam, nem mindig jött be, de 1-2 alkalommal igen. Ilyen például Március 8 <33

Azóta vagyunk együtt, nagyon szeretem őt!

2014. máj. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A siker növeli a magabiztosságot, így az utolsó két mondatod értelmetlen. A kudarctól fél az ember vagy esetleg tisztában van a saját képességeivel és tudja hogy nem képes megadni mindazt amit a másik elvár
2014. máj. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Félek kicsit ettől is, de sokkal jobban attól, hogy elutasít, akár bunkó módon. Nem fogom megadni nekik ezt az élvezetet.
2014. máj. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!