Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy az intelligensebb egyedülálló szép nők túlságosan fennhordják az orrukat, s a teljesen átlagos srácokkal is azt éreztetik, hogy esélyük sincs náluk?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Mert ez így is van :D
2014. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Igen, így lehet ez. Mondjuk más kérdés, hogy miben vagy átlagos? Küllemre én is inkább az vagyok, viszont a racionális és érzemi intelligenciám átlag feletti.
2014. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Elsőnek teljes mértékben igaza van:)!
2014. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Én ilyen nő vagyok, de nem hordom fenn az orromat. Szimplán annyi, hogy magamhoz hasonlót keresek.
2014. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Micsoda érzés...
2014. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Koaxk Ábel ***** válasza:
Nem hordják annyira fenn, én még nem láttam olyan szép nőt, akinek 175-180cmnél magasabban lett volna az orra!
2014. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Milyen szempontból átlagos? Ha az intelligenciája átlagos, akkor tényleg nincs esélye (sajnos). Én szívesen kioperáltatnék magamból pár agysejtet, mert nem olyan nagy áldás ám az, hogy az emberek 99%-át egyszerűen nem érzem szellemi partnernek. Lehet lepontozni, de akkor is így van. És ez számomra egyáltalán nem öröm. Szívesen lennék az átlagos IQ-tartományban.

Számomra ez jelentősen korlátozza a pártalálás esélyét, mert nyilvánvalóan olyannal szeretnék kapcsolatba lépni, akivel TÉNYLEG jól érzem magam, és számomra ebben minden más szempontnál lényegesebb az intelligencia, a műveltség, a kommunikációs készség. És mivel nagyon kevés olyan férfi van, aki ezekkel (számomra) megfelelő mértékben rendelkezik, ezért jóval kisebb esélyem van párt találni. Kompromisszumot azonban nem szeretnék kötni, mert tapasztalatból tudom, hogy hosszú távon kínlódás lenne belőle.

Ha a kérdés nem az intelligenciára vonatkozott, hanem más téren - pl. külsőre - "átlagos" az illető, azt meg egyáltalán nem bánom. :)

2014. máj. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Mivel sokan nyomulnak rájuk, simán megtehetik hogy azt küldenek el a qva anyjukba akit akarnak. És meg is teszik, natív rosszindulatból legalább. Természetes hogy a leggazdagabb és legjóképűbb alfahímmel jönnek össze, a rendes, normális őszinte pasasokat meg levegőnek nézik, átlépnek rajtuk...
2014. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A k...anyusba elkuldes es az intelligencia miota fer meg egymassal?
2015. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Koaxk Ábel ***** válasza:
45%

#7-es válaszoló jól el van szállva magától.


Nem kétlem, hogy intelligens, bár „az emberek 99%-át egyszerűen nem érzem szellemi partnernek” kijelentéséből pont az ego jön át, ami nem éppen az intelligenciára utal, még ha ő úgy is érzi.


Szerintem ne operálj ki magadból pár agysejtet, kelhet az még a McDonalds-ban mikor szendvicset adsz ki… hogy egy kicsit egós legyek én is.


Persze tudom, én nyilván nem vagyok méltó szellemi partner egy ilyen csodálatos lényhez :D

2015. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!