Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltem, hogy elveszítem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltem, hogy elveszítem! Nagyon rosszat csináltam?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki 20 éves és egy bandában gitározik, nem sok időnk van találkozni. Én annyira megszerettem hogy nagyon elkezdtem élni, hogy elveszítem, ezért csak egy megoldás jutott eszembe hogy megtartsam. Nem szedtem tovább a fogamzásgátló tablettákat, így terhes lettem, de most meg félek elmondani neki! Mit tegyek? 18/L
2014. máj. 23. 23:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát ez ez ez ez...
2014. máj. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ma mindenki extra hülye vagy mi????
2014. máj. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy normális...

Ha olyan, mint a 20 éves srácok legnagyobb része, akkor abban a pillanatban fog otthagyni, ahogy megtudja, hogy terhes vagy.

2014. máj. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ásd el magad.
2014. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Kedves kommentelők!

Kb igen ilyen értelmes kérdéseket tesznek fel napról napra..Nincs egy normális kérdés amire lehetne válaszolni. Kedved kérdező. Egy alapvető dologról hallottál már? Mondjuk bizalom???? Vagy ez neked idegen?? Vagy az igaz szerelem?????????? :O ??

2014. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18 évesen akinek ennyi esze van, az meg is érdemli. Csak a fiút meg a gyereket sajnálom
2014. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Kedves* Sorry fére írtam :D
2014. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Komolyan mondom már fáj elolvasni.Hogy lehet ilyen naiv kérdéseket feltenni... (17/F vagyok.... Használd MÁR AZ ESZEDET!!!) 6#,8# válaszoló voltam.
2014. máj. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ugye ez csak vicc..ilyet soha semmi esetben sem szabadna senkinek-senkivel csinálnia. Beszéld meg vele és ne Te egyedül hanem ketten döntsetek mi legyen, de én nagyon ellene vagyok az abortusznak, de azért ezt igy nem szabadott volna. Én ezt egy nagyon stabil kapcsolatban tudnám elképzelni, 26 éves korom után, hogy a gyerekvállalásról ketten beszéljünk és döntsünk. Igy senkit nem szabad magadhoz láncolni, ha valakik szeretik egymást azok ugyis együtt vannak, akik meg nem azok gyerek mellett is elválnak.
2014. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Veled is csak többen vagyunk.
2014. máj. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!