Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom rokonai lopással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rokonai lopással gyanúsítottak meg, pedig nem csináltam semmit! Ilyenkor?

Figyelt kérdés
Vendégségbe voltunk a barátom rokonainál, és másnap mikor hazaértünk telefonáltak, hogy abból a szobából, ahol én meg a párom aludtunk, állítólag eltűnt egy aranylánc, ráadásul ugyanolyan betű medál volt rajta mint az én nevem kezdőbetűje. Nagyon gáz helyzet, én nem nyúltam semmihez. Azt mondta a nő,akié a lánc, hogy én pont bent voltam a szobába amikor ő az aranyékszerei között babrált és tuti láttam hol vannak és elloptam közülük azt amiről szó van. Soha életembe nem csináltam ilyesmit és nem is gyanúsítottak meg még ilyennel. Ilyenkor mi van? Azon a hétvégén sokan voltunk a lakásba, jöttek más vendégek is, de ott csak mi aludtunk. Úgy érzem a párom se hiszi el nekem, hogy nem én voltam. Azt mondja, ő tudja, hogy nem én voltam, de úgy érzem mégis gyanakodik. Esküszöm nem nyúltam semmihez. Eddig nagyon jó kapcsolatban voltam a családdal, de ennek most valószínűleg vége... Ti mit tennétek?
2014. ápr. 28. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

ritka hülye szitu

kikérném magamnak ,vennék számlásan egy ilyen vackot ,odabasza.rin.tanám nekik és soha többet nem állnék szóba velük

ennyi

2014. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
nem barátkozol cigányokkal :D sok szerencsét a kimagyarázáshoz lopós
2014. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent tudsz tenni. Talán ennyit, hogy felhívod a figyelmüket, hogy nem csak te voltál a lakásban idegenként. Egyébként én lehet átgondolnám, hogy érdemes-e így folytatni, ha ennyire nem bízik meg benned valaki. Engem ez nagyon rosszul érintene, főleg, hogy életemben nem loptam még csak apróságot sem.
2014. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kedves 2. remélem te is kerülsz ilyen helyzetbe! barom
2014. ápr. 28. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!