Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szifiliszt kaptam a volt élettársamtól. Hogyan tegyem túl ezen magamat?

Figyelt kérdés
Jó pár évet éltünk együtt és a kihasználáson túl még ezt is kaptam tőle.2 és félhétig kórházban voltam ,napi 4 infúziót kaptam.Még mindig szednem kell a gyógyszereket.Nem tudom,hogyan tegyem túl magam ezen,hogyan fogok megbízni így majd egy férfiban,ha majd újra lesz egy kapcsolatom.
2014. máj. 24. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:

ne aggódj baby 6 éve voltam utoljára beteg ;)



egy biztos amég nem találod meg ujra valakiben a bizalmat addig ne légy vele kapcsolatban egy jó kapcsolat alapja a bizalom :)

2014. máj. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem bizalom kell hanem gumi. Egyébként szerencsére nem a 3. világhoz tartozunk (bár viktorunk mindent megtesz érte, szóval akár még sikerülhet is), szóval nem úgy terjednek ezek a betegségek mint a nátha. Nyilván nem lesz könnyű újra bízni, de ez csak egy minta volt a sok közül, nem kell ez alapján az emberiség összes férfi tagját megpecsételni.

Ettől függetlenül pontosan tudom mit érzel, a volt barátnőm kétszer megcsalt, utána én is úgy voltam hogy nem mostanában fogok megbízni bárkiben. Nekem 6-7 hónapra volt szükségem egy 2,5 éves kapcsolat után hogy újra azt érezzem, jó lenne azért valaki. 9 hónap után jött össze, nem bántam meg, nagyon jó partnert sikerült kifognom :). De ezt egyelőre lekopogom, ámen :)

2014. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedd a gyógyszert, olvass sok Ady Endre verseskötetet.
2014. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!