Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tényleg csak azért van velem a pasim, mert állítólag nem kelendő a nők körében?

Figyelt kérdés

Barátaim, barátnőim, mind azt mondják nagyon szép lány vagyok. A párom valóban elég kövér nálam jóval alacsonyabb, fogai is nagyon csúnyák, nem az a kimondott helyes pasi és az ágyban se olyan jó, de én nagyon szeretem, mert eddig egyetlen pasi se adott olyan szeretet, mint ő, valamint nagyon okos fiú, ami nekem fontos.

Barátnőim, barátaim nem értik miért nem keresek jóval helyesebb pasit nála, de nekem ő a fontos, vele vagyok boldog.

Sokszor mondják, hogy csak azért van velem, mert állítólag ilyen pasik nagyon nem kelendőek a nők körében és csak ezért becsül így meg, ha helyesebb lenne, vagy csinos nők környékeznék meg tuti elhagyna.


2014. máj. 24. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Felszinesek es csak a kulsore mennek.
2014. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el :D ugyis ezt csinaljatok mar mind manapsag -_-
2014. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem érdemled meg a dagit te retek
2014. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Képet!
2014. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PearlDiver ***** válasza:
Az érvelésednek akkor volna értelme, ha rusnya lennél. Így viszont nyilvánvalóan azért van veled, mert tetszel neki plusz megbecsül és szeret. Minek a sok süket duma? Vagy mondjam, hogy intrika?
2014. máj. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!