Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő egy olyan pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő egy olyan pasi, aki nagyon, kelendő és ezért nem akar egy nőnél leállni? Ti nők miért nem szeretitek az ilyen pasikat?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi nagyon helyes, határozott, nagyon kelendő és ezért nem akar egy nőnél leállni csak egyéjszakás kalandokat akar
2014. máj. 3. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem minden nő vágyik egy éjszakásra.
2014. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagyok egy strigula.
2014. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne szeretnie az ilyen pasikat egy olyan nőnek, aki nem egyéjszakás kalandokra vágyik?


Más dolog, hogy nem ítélem el, ha két felnőtt ember szabad akaratából ilyet tesz, ha ők ezt mindketten élvezik, és más, hogy "szeressem" az ilyen pasikat.

2014. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el õket ha az elején tisztázza a nõkkel, hogy csak egyéjszakás lesz. Ha pasi volnék valószínû, hogy így viselkednék én is. Ha ismerõsöm lenne a férfi akkor se zavarna. Felõlem a fél várost meghúzhatja. Soha nem létesítenék vele semmilyen kapcsolatot a barátságon kívûl.


19/L

2014. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasinak van ilyen időszaka. Idővel ez változni fog :) Ki előbb, ki később, de ez az életforma nem tartható fenn örökké, és nem is éri meg. Szóval kár itélkezni, ez nem mérjéce az embernek. Az egyetlen fontos dolog, hogy korrekten játszon, és persze ésszel. (védekezés pl.)
2014. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Nehogy most még a végén az is kiderüljön, hogy nem is kelendő, ha egy pasi nagyon kelendő...
2014. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem szeretem, mert a tartós kapcsolatokat szeretem, egyéjszakásom még nem is volt, és nagy valószínűséggel nem is lesz. Én elsősorban érzelmekre vágyom, és ha az nem is feltétlenül szerelem, de mindenképpen valamiféle szeretet, kötődés legyen. És nem vágyom arra hogy csak egy "mai luk" legyek, akit két nap múlva úgyis elfelejt, mert volt már, és lesz is még neki többszáz másik.
2014. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el, csak nincs ilyenre szükségem =) Menjen másba ürítgetni teljesen nyugodtan, ha arra van szüksége, de én ilyesmire nem vagyok vevő.
2014. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Hát az itteni "őszinte" válaszokból tényleg az derült ki, hogy egy kelendő pasi nem is kelendő, sőt nem is kell senkinek... :D
2014. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pusztán csak az derült ki, hogy van a hozzászólók között öt nő, aki nem vágyik egyéjszakás kalandra. :-)


Ha elolvastad figyelmesen a hozzászólásokat, egyikünk sem írta, de még csak nem is sugalmazta, hogy "senkinek nem kell egy ilyen pasi", és többségében el sem ítéljük az egyéjszakás kalandokat.


Minden felnőtt tudja, hogy a nők között is van, akinek ez örömet okoz, köztük olyanok is, akik emellett vágynak tartós párkapcsolatra is, és olyanok is, akik nem.


Az általad időzőjelben írt őszinteségről meg annyit, hogy ismeretlenként írogatva egy fórumon, úgy, hogy még a felhasználónevünk sem látható, mégis mi akadályozna meg minket abban, hogy őszinték legyünk?

2014. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!