Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret-e még az exbarátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret-e még az exbarátnőm?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam lány, 4 éve ismerjük egymást és hát jártunk is 3x. Kb 3 hónapja szakítottunk mert valamiért (én sem értem miért) elromlott. Első 1 hónapban tudtam hogy szeret még csak féltünk és egyikünk sem akarta megint elkezdeni az egészet elölről. 2 hónapja egy házibuliban voltunk és egyik haverommal berúgtunk. Rosszul lettem és ő ott volt velem majdnem végig, mert a végén felment a többiekkel nem t'om mit csinálni. Kiderült hogy egy másik sráccal smárolt de végül abból nem lett semmi köztük. Másnap kérdeztem tőle mi volt mert hallottam hogy csinált valamit, és már majdnem sírt, hogy nem akarja elmondani. Utána a 2. hónapban egyikünk se szólt a másikhoz és nem érdekeltük egymást. Na és az utóbbi 1 hónapban észre vettem, hogy máshogy viselkedik velem. Nevet a nagyon gyenge poénjaimon amiket még én sem tartok viccesnek, néha észreveszem, hogy engem néz, mikor beszól nekem hallom a hangján, hogy azt nem gondolja komolyan. Hallottam 1-2 pletykát, hogy van valami másik fiúja. Csütörtökön olyan poló volt rajta, hogy be lehetett látna a melleihez ha egy kicsit lecsúszott, és éppen ült egy padnak a jobb szélén haverom meg középen kockult én meg álltam és néztem a haveromat, a lány a hajával eltakarta azt a lyukat aztán látta, hogy ott vagyok és rögtön visszarakta a haját és megint be lehetett látni oda :3. Kicsit próbálkoznék barátkozni vele ő rögtön ellők magától. Úgy hiszem nem akarok már tőle semmit, de az a baj hogy csak hiszem. Azzal hogy ezeket csinálja sokkal nehezebb nekem túllépni rajta és élni az életem, azt mondta egyik barátnője, hogy már túllépett rajtam. Tegnapi bulin kicsit rosszul lettem odajött hozzám látta hogy csak az alkoholtól ezért otthagyott, nem érezte azt, hogy segítség kellene nekem(nem is kellet). Elég bonyolult nekem ez így 17 éves fejjel :/.
2014. máj. 24. 20:14
 1/3 anonim válasza:

Ez a csaj nem szeret, csak játszadozik veled. Látja, hogy van kivel és élvezi a helyzetet. Jót tesz az egójának, hogy látja, hogy te foglalkozol vele.

Szerintem ne foglalkozz vele, hagyd, hogy éljen a világában, keress egy normális csajt. :)

2014. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nehéz nem foglalkozni vele ha keresi figyelmemet. Mondták sokan, hogy játszadozik velem, észre is vettem. Ebben a 3 hónapban egyáltalán nem foglalkoztam vele még nem is beszéltem róla a háta mögött max anyámmal.
2014. máj. 24. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Tenyleg csak jatszik veled, es a baj az, hogy ameddig latja, hogy megteheti, meg is teszi. Tégy ugy, mintha figyelembe sem venned ezen dolgait, es pontosabban mondva, ne csak ugy tegy, hanem abszolut ne vedd figyelembe ezen dolgaid. Veglegesen nem maradhatsz a jatekszere. O ezt elvezi, de neked meg borzaszto erzes... Keress inkabb egy normalis lanyt, ha volt baratnodre nem tanusitasz kulonos figyelmet, akkor egyre konnyebb lesz. 29/N
2014. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!