Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a pasim? (leírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim? (leírom bővebben)

Figyelt kérdés

4 hónapja járok a barátommal és nagyon sokat veszekedünk álltalába azon hogy nem sokat találkozunk, de ezen kívül minden kis dolgon veszekszünk.

nagyon szeretem őt de így nem fogom sokáig bírni!

mit tegyek hogy ne menjen tönkre a kapcsolat?

vagy miben változtassak?

(álltalában nem én kezdek veszekedni)


2014. máj. 24. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
És mit csinál ez a kérdés a családi kapcsolatok között? :)
2014. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha állandóan veszekedtek, akkor nem illetek össze.
2014. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha ő nem akar sokat találkozni,vagy arra hivatkozik,hogy nem tudtok,akkor nem biztos,hogy annyira fontos vagy neki.Ha sokat veszekedtek,akkor pedig vagy nem vagytok egymáshoz valók,vagy nem csak ez a fenti dolog a probléma,hanem alapjaiban gond van a kapcsolattal.Végül is ugyanaz a lényeg:nem megy együtt.
2014. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem illetek össze. Ennyi.
2014. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Igyekezzetek több időt együtt tölteni ha ez a fő gond. Ne veszekedj vele minden kis apróságon, ezen nehéz változtatni, de nagyon jó módszer, ugyanis ő magától fog változni és kevesebbet kötekedni, ha látja, hogy kedvesebb vagy vele. Ha valami nem tetszik azt ne veszekedve mondd el neki, hanem nyugodtan és óvatosan fogalmazz, ne sértően.
2014. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

én ezt nem tartom igaznak: "Ha állandóan veszekedtek, akkor nem illetek

össze." mert álltalában azzal veszekszünk a legtöbbet,akit a legjobban szeretünk.:)

az lenne a legjobb,hogy szépen leültök,és megbeszélitek őszintén a dolgot,hogy melyikőtöknek min kéne változtatni,stb.!:)

2014. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
A veszekedés kezdeményezése, csak ürügy.Veled akarja kimondatni.hogy elég. Tedd meg. Túléled.
2014. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Hülyeség, hogy azzal veszekszel, akit szeretsz. Ezzel csak azok hitegetik magukat, akiket elhordanak mindennek a vitában, és mondják, hogy de szeret :D
2014. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5%

"álltalában azzal veszekszünk a legtöbbet,akit a legjobban szeretünk.:)"


hmmm... akkor én most fel is bontom a kis harmonikus kapcsolatom a párommal és megyek a semmirekellő, sz@@rrágó munkatársamhoz. Hát szép kis jövő, de ha őt szeretem a legjobban akkor őt szeretem a legjobban no.



Kérdező: nem menj bele a vitákba. Ennyi.

2014. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!