Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nacui kérdése:

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 hónapja dobott exem. Mostanában többet keresett és ma estére találkozót kért ami jól is sikerült. Beszélgettünk, bókolt stb aztán kicsit félre vonultunk megcsókolt. Smároltunk egy ideig aztán rákérdeztem miért játszik velem azt mondta nem tudja. Utána még elszórakozgattunk végül azt mondta nem akar játszani se velem se magával. Hülye volt h találkozót kért és hogy eljött. Azt mondta többé nem találkozunk és ne haragudjak rá. Adott egy puszit a homlokokra megfordult én elkaptam a pulcsiját vissza fordult megcsókolt és elsétált. Ilyenkor mi van? 18 / L
2014. máj. 25. 00:53
 1/8 DEXTER22 ***** válasza:
Szeretlek meg nem is van draga :D
2014. máj. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor be esik az eső. Vagy esetleg szőr ment a karburátorba...vagy a fax se tudja
2014. máj. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DEXTER22 ***** válasza:
Talalkozatok es beszeljetek meg a dolgokat egyszeru es nagyszeru :D kerdez ra h akarsz engem es kesz nem kell a drama
2014. máj. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit lehet ilyenkor csinálni? Én szeretem :/
2014. máj. 25. 01:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Rá kérdeztem azt mondta nem tudja
2014. máj. 25. 01:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha én ezt csinálnám biztos lenne okom rá, lehet valami vagy valaki miatt kellett ott hagynia csak utóljára találkozni akart veled.De lehet tényleg nem tudja mit akar de az tuti hogy nehezen enged el.
2014. máj. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DEXTER22 ***** válasza:
Azt lehet csinalni h tovabb lepsz :D vagy ha rá maszol ak lehet h folytatodik a szapanopera tovabb :)
2014. máj. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor valójában én semmit sem tudok tenni. Ha tényleg nem tudja mit akar, és később mellettem dönt, neki kell lépni, én meg próbáljak meg tovább lépni... :/
2014. máj. 25. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!