Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem a barátommal?

Figyelt kérdés

A féltékenykedés mindkettőnk részéről teljesen megöli a kapcsolatunkat. Van egy lány osztálytársa aki folyamatosan szívecskézik neki a füzetébe, becézgeti, mindenhová megy utána, mondtam a barátomnak hogy jó lenne ha leállítaná, ez fél éve volt és még csak most állította le. mert állítása szerint nem érdekli a csaj, ha nem érdekli akkor miért nem mondta meg neki eddig ?

Szoktam lejárni kosárra mert én vagyok ott a jegyző, ő már ezért is megszól és kiakad ha lemegyek és egy asztal mögül írom az eredményeket.

Rám írt 2 napja az egyik srác a kosárcsapatból és beszélgettem vele, ezt pedig ő már megcsalásnak veszi és könnyűvérűnek nevez. A szüleimmel nem nagyon jön ki, én viszont az övével igen, próbálok mindenben jónak tűnni, de ha ő lejön hozzánk még köszönni se nagyon akar a szüleimnek. ezt is szóvátettem neki és csak a száját húzogatta

Nem tudom már mit csináljak, 10 hónaposak lennénk ,de már mindene összeveszünk.


2014. máj. 25. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindketten birtokolni akarjátok a másikat, és ez így baromira nem fog működni hosszútávon.
2014. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nevetséges kapcsolat!:) Ideje rájönnöd, h egy csak időpocsékolás. Hiába vagy esetleg olyan elven h majd megváltozik, mert úgysem fog, szóval én a helyedben lépnék...
2014. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elég nehezen jöttünk össze , 1,5 év volt mire sikerült összejönnünk, azonban az tény hogy mindent megtesz értem ,meg ilyenek , szeretem is

de rosszul esnek olyan apróságok is mint pl: volt hogy mentünk nagyvárosba , és hívtam őt is hogy jöjjön velünk, elmentünk oda ahová ő menni akart, de mikor hazaértünk annyit se mondott hogy köszönöm apukámnak .

ezt szóvá tettem neki erre az volt a válasza hogy én hívtam meg nem apukám, és hogy ő nem érezte úgy hogy ezt meg kell köszönni-e .

én mindent megtennék érte, de már nagyon nehezen bírom . Érettségi időszakába vagyok és így egyre nehezebb

2014. máj. 25. 13:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Egek,itt nem csak azzal van baj,hogy birtokolni akarjátok egymást,hanem azzal is,hogy 10 hónapja egy orbitálisan nagy görénnyel vagy együtt...aki így bánna a szüleimmel még bottal se érinteném..azért kíváncsi lennék a szüleid mit szólnak ehhez..
2014. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

a szüleimnek se tetszik ...

igaz hogy eleinte anyának az se tetszett hogy együtt vagyunk , de idővel megbékélt és próbált a kedvébe járni , ha tesóm és én kaptunk valami édességet mindig úgy vett hogy neki is ,de egy köszönöm se

Viszont a szülei nagyon kedvesek, ég és föld a fiúkhoz képest :/

2014. máj. 25. 15:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát de figyelj már,nem a szüleivel jársz,hanem vele...szerintem hanyagold ezt a fiút,mert nagyon nem tiszteli sem a családod,sem téged,nem kell ennyire kapcsolatfüggőnek lenni.Bár ez egy általános jelenség manapság...
2014. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen ebben teljesen igazad van, nem kell egy kapcsolattól függni , és nem is akarok
2014. máj. 25. 16:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor hajrá!Ha kiteszed a szűrét,megtudod mennyire vagy fontos neki.

Viszont azt azért kalkuláld bele,hogy én nem látok bele a kapcsolatotokba,csak az elmondásod alapján mondom amit mondok.igaz nem is nagyon kell belelátni egy ilyen kapcsolatba,ahol ennyi tisztelet van...

2014. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Majomka69 válasza:

Szerintem ne pazarold az időd és energiád egy ilyen emberre aki a szüleidnek köszönni nem bír. Érettségi előtt vagy szóval 18körüli lehetsz..annyi fiú van még akit megismerhetsz és hidd el találni fogsz olyat aki után aztmondod, minek pazaroltam én anno egy ilyenre az időm mikor 2423523452-szer normálisabb is van tőle:)

a másik pedig lehet az is h ha kimondod h vége rádöbben hogy hülye volt és "könyörögni fog" hogy kezdjátek előről és hogy ő megváltozik.

na de ha ez így történik szerintem akkor se kell tulságosan hinni hiszen ha az se hatotta meg hogy megkérted többször is máshogy viselkedjen akkor ezután se lenne jobb, vagy hosszabbtávú a változás..de léteznek még csodák:)

a lényeg h fiatalon ne ragadj le..én is 15évesen összejöttem egy fiúval első igazi normális kapcsolatom volt ő egy évvel volt idősebb .. 4évig voltunk együtt..az utolsó 2év csak veszekedés szakitás kibékülés-ről szolt..aztán mikor végleg letudtuk zárni megkönnyebbültem szószerint , de a legszebb hogy mai napig ha találkozunk úgy eltudunk bohóckodni meg beszélgetni mintha testvérek lennék.

viszont szakítáunk után találkozgattam egy fiúval akivel mai napig együtt vagyunk már lassan 3éve..és kisebb vitákon(ami természetes szerintem , néha az is kell) minden tökéletes és eszméletlenül boldog vagyok:)


bocsi hogy hosszú lett :( :$

2014. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

tényleg türelmes voltam vele, de soha nem kaptam semmi köszönetet tőle. Viszont az is igaz hogy első nagy szerelem, de szembe kell nézni azzal a ténnyel hogy ennek véget érnie ez így már nem mehet. köszönöm a válaszodat, és segítségedet :)


19 vagyok :)

köszönöm szépen neked is hogy válaszoltál, és elmondtad a saját véleményedet , remélem hogy ha vége lesz nem ellenségeként fogunk elválni egymástól, hanem ha kicsi mosolyszünet után de akkor is jóba lennénk, és barátok lennénk. Örülök hogy neked ez így maradt . És sok boldogságot kívánok a mostani kapcsolatodhoz :)

2014. máj. 25. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!